Як очистити одяг від шерсті.

У багатьох сім'ях живуть домашні вихованці. Кожна така родина, напевно, не раз стикалася з проблемою очистки речей від вовни тварин. Як це зробити без значних витрат часу і коштів?
Вам знадобиться
  • - м'яка губка
  • - пилосос з насадками
  • - щітка
  • - липучка
  • - гребінець для тваринного
Інструкція
1
Стандартним і можливо найшвидшим способом, є використання мокрої губки. Нею досить легко очистити від вовни одяг, правда деякі волоски все одно залишаться. Але якщо затратити на це заняття трохи більше часу, то губка впорається ідеально. Звичним рухом руки можна зібрати волосся не тільки з одягу, але і з меблів, а так само і зняти зайву шерсть з домашнього улюбленця.
2
Можна скористатися й іншим способом. Потрібно просто дістати необхідну насадку для пилососа. Спеціальна турбощетка дуже ретельно очистить від вовни Будь-яку вашу одяг. Існує маса спеціалізованих магазинів. Вони можуть надати вашій увазі велику різноманітність хороших пилососів і спеціальних насадок. У боротьбі з шерстю на одязі техніка здатна швидко вам допомогти.
3
Можна пов'язати разом пару гребінців з рідкими зубами. Потім намочіть їх і приступите до чищення. Крім того, при чищенні можна використовувати не тільки зуби, але і тильну сторону гребінців. Причому мочити її зовсім не потрібно. Тут робота буде заснована на використанні електризації. Усі дрібні вовни нки прімагнітілась до гладкої стороні гребінця.
4
Ще один дієвий спосіб - це шматок липучки або звичайного скотчу. Швидко пройдіть липучкою по поверхні одягу, на якій присутній шерсть. Ви переконаєтеся самі, що не залишаючи ніяких слідів за собою, вона прибере все сміття і шерсть.
5
Крім усього перерахованого вище, можна просто придбати спеціальну щітку, яка прекрасно справляється зі своїм обов'язком видаляти з одягу шерсть. А для тварини потрібно купити спеціальний гребінець. Вона видалить зайве волосся і до того ж зробить вашому улюбленцю приємний масаж. Це тимчасово запобіжить випадання вовни . А значить, після таких процедур ваша одяг буде менше забруднюватися.