Як вивчати інформатику.

Комп'ютерні технології сьогодні широко використовуються у всіх областях людської діяльності. Знання предмета і основ інформатики має велике значення в наші дні. Вивчити інформатику , в принципі, зможе будь-хто. Просто у когось це займе менше часу і сил, а у кого-то більше.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програми Microsoft Word, Excel і т.п.
Інструкція
1
Поставте для себе конкретні цілі, яких ви хочете досягти, вивчаючи інформатику . Перш за все, зробіть акцент на основні поняття і процеси. Коли ви оссвоіте ази, навчання не вимагатиме великих зусиль.
2
Розберіться в поняттях: інформація, система, алгоритм, модель. Задумайтесь про роль і значення зазначених понять в сьогоднішній інформаційній картині світу.
3
Далі опануйте навичками формалізації, структуризації і вимірювання інформації. Постарайтеся розвивати в собі логічний і алгоритмічний стилі мислення. Це допоможе вам у вирішенні конкретних завдань. Операції пошуку, зберігання та обробки інформації вкрай необхідні. Постарайтеся вивчити закономірності цих процесів і використовуйте їх у подальшій роботі.
4
Ознайомтеся з пристроєм персонального комп'ютера (ПК), з тими завданнями, які можна виконати на комп'ютері. Освойте найпростіші програми для роботи з інформацією на ПК (Word, Excel і т. П.).
5
Ознайомтеся з пристроєм персонального комп'ютера (ПК), з тими завданнями, які можна виконати на комп'ютері. Освойте найпростіші програми для роботи з інформацією на ПК (Word, Excel і т. П.).
6
Корисними також можуть бути відеоуроки (особливо для новачків). Якщо ви щось не розумієте, намагайтеся не відкладати вивчення теми на потім, а просто приділіть їй трохи більше часу і терпіння. Якщо пропустити щось на початку навчання, це може негативно відбитися на подальшому процесі.
7
пам'ятаю, що освоївши прийоми інформатики, можна вирішувати багато виробничих технічні завдання. Прості програми дозволять виконувати однотипну дрібну роботу в секунду.
8
Дотримуйтесь правові та етичні норми володіння інформацією. Не здійснюйте протизаконних діянь. Це може спричинити за собою кримінальну або адміністративну відповідальність.
HTML є одним з найпопулярніших мов розмітки документів, що використовуються для створення web-сторінок. Він підтримується всіма браузерами. Будь початківець web-майстер повинен починати знайомство зі створенням сайтів саме з мови розмітки, оскільки будь інтернет-сторінка створюється саме на базі HTML.
Вам знадобиться
  • - Macromedia Dreamweaver або Microsoft Frontpage;
  • - підручники з HTML
Інструкція
1
Для початку необхідно ознайомитися зі структурою HTML-документа і базовими тегами. Скачайте кілька підручників і відвідайте навчальні сайти. Бажано придбати кілька книжок з мов розмітки і WEB, щоб мати базові поняття за структурою сайтів.
2
Потім необхідно встановити який-небудь редактор, який спростить вивчення основ мови, оскільки на перших порах стежити за синтаксисом і постійно перевіряти результат в браузері досить проблематично, особливо якщо досвіду в створенні таких документів немає. У цьому допоможуть візуальні редактори. Можна скористатися професійним інструментом для створення web-додатків Macromedia Dreamweaver, проте програма вимагає часу на освоєння. Більш простий програмою можна назвати Adobe GoLive. Також досить зручним додатком є FrontPage від Microsoft.
3
Для початківця добре підійде FrontPage, проте вміння працювати з Dreamweaver стане в нагоді в майбутньому не тільки при створенні простих HTML станиць, але і складних проектів з використанням Flash.
4
Скачайте з інтернет кілька HTML-шаблонів для вибраного редактора. Для початку підійдуть проекти з мінімальною кількістю графіки. Macromedia Dreamweaver має в своєму стандартному наборі кілька готових шаблонів, детально розібравши які можна познайомитися з деякими прийомами мови.
5
Зайдіть на який-небудь нескладний сайт і за допомогою меню браузера перегляньте вихідний код сторінки. Розберіться з незнайомими тегами, спробуйте побудувати аналогічну сторінку самостійно, злегка змінивши інтерфейс. У міру знайомства з мовою беріть все більш складні сторінки, використовуйте більшу кількість графіки. Коли ви досягнете достатнього рівня знань, спробуйте самостійно створити сторінку, попередньо намалювавши певний макет. Ускладнюйте конструкцію своїх сторінок. Як тільки ви досягнете достатнього рівня знань HTML, можете ускладнювати написаний код поступовим підключенням CSS.