Як плести сенегальські косички.

Афро косички - стильна зачіска, яка підходить до абсолютно будь-якого стилю. Ця зачіска дуже практична, так як не вимагає щоденного догляду та укладання. Крім того, це відмінний спосіб додати обсяг, збільшити довжину волосся. З афрокосичек можна зробити безліч найрізноманітніших зачісок. Основні види плетіння: африканські косички , французькі косички (Брейді), дреди, вісімка, гладкий джгут, екстравагантні зизи або гофре і, звичайно, сенегальські косички . Як же плетуться сенегальські косички ?
Інструкція
1
Ці косички , або як їх інакше називають сенегальські спіральки, отримали свою назву на честь країни Сенегал, де вони найбільше і поширені. Також цей вид кісок відомий і під іншою назвою - «канатоплетеніе».
2
Сенегальські косички можна заплести як з власного волосся, якщо вони у вас довгі. Так і з додаванням штучного волосся, так званого канекалона. Цей матеріал вплітається в натуральний волосся біля основи косички .
3
Плетіння сенегальських кісок - процес досить довгий. Щоб скоротити час плетіння, підготуйте заздалегідь канекалон. Розділіть його на необхідну кількість пасом підкручують рухами. Слідкуйте, щоб він не сплутався.
4
Далі підготуйте натуральне волосся. Розділіть на зони в шаховому порядку. При такому поділі верхня косичка буде лягати між двох наступних, таким чином створюючи додатковий об'єм. Слідкуйте, щоб проділи були чіткими. В іншому випадку волоски потрапили з сусідніх «квадратів» будуть доставляти вам багато незручностей. Для більш чіткого поділу змочіть голову водою, таким чином, у вас вийде забрати в косу навіть найдрібніші волоски.
5
Закріпіть косички як класичні афро косички . Потім проплітаючи два або три сантиметри, щоб вони міцніше трималися. Далі розділіть на два пасма і починайте перекручувати. Кожне пасмо перекрутите в ліву сторону. Між собою їх перекручуйте один за одного в праву.
6
Сенегальські косички можна заплести будь-якої довжини. І використовувати один або відразу декілька кольорів. Для того щоб коси вийшли рівними, плетіть їх під невеликим натягом, крім того, плетіння має бути тугим, щоб кінчики натурального волосся не вилазили і не псували зовнішній вигляд кіс.
7
Щоб зачіска вийшла об'ємною, заплетене двісті чи триста кісок. Кінчики кісок можна ошпарити окропом або запаяти запальничкою. Залежно від використовуваного синтетичного матеріалу, можна залишити «живий» кінчик. Термін носіння таких косичок досить великий, приблизно 2-4 місяці.