Як бути хорошим менеджером. Як стати хорошим менеджером по.

Бути хорошим менеджером по продажам - справа не проста. Необхідно мати хороші професійні якості - відповідальність, порядність і вміння запропонувати клієнту відмінна пропозиція, яке зможе його зацікавити.
Вам знадобиться
  • Відповідальне ставлення до своєї діяльності, грамотний підхід до виконання угод, швидкі і точні рішення.
Інструкція
1
Використовуйте в своїй промові слово "Зроблю", замість "можливо" і "постараюся зробити". Клієнт, який замовляє послуги у вашій фірмі, відразу зрозуміє, що ви зробите, а чого зробити не можете.
2
Умійте визнавати свої помилки. На помилках вчаться. Якщо ви визнаєте помилку при клієнті, він прийме це за вашу чесність. А в роботі з клієнтами порядок і чесність найголовніше. Також не давайте обіцянок, які не зможете виконати у зазначений термін, беріть роботу по плечу, щоб потім не повісити на це плече свою мову від втоми.
3
Ініціатива у ваших руках. Користуйтеся їй чітко і впевнено. Якщо клієнт думає або не може визначитися, направте його в потрібне русло, будьте впевнені, що він візьме ще з десяток послуг, якщо правильно його направляти. Якщо це постійний клієнт, то запропонуйте йому нові варіанти або види товару. Адже це ваш гонорар.
4
Менеджер з продажу повинен бути експертом у своєму товарі. Тобто ви, клієнт і товар. Найчастіше клієнт купується саме на те, як про товар було розказано. Умійте ненав'язливо переконувати.
5
Будьте готові іноді працювати за розмову, яка не принесе вам грошей, але переконає клієнта, що з вами працювати варто. Інформація клієнта про вас може дійти до хороших замовників.
6
З величезним інтересом розглядайте скарги клієнтів. Це благотворно позначиться на вашій репутації, т.к. клієнт починає розуміти, що вас цікавлять не тільки гроші, але і авторитет, як працівника компанії.
7
Хороший менеджер з продажу повинен вміти прислухатися до клієнта, зробити висновки і запропонувати підходящу пропозицію на ринку товарів. Не варто завзято його переконувати в тому, що саме цей товар краще, ніж обраний ним. Як говориться, на смак і колір фломастери різні.
8
Ще один важливий аспект - це постійно бути на зв'язку. Часто на дзвінки ставлять автовідповідачі, що деяким клієнтам не подобається. Будьте оперативним і доступним в плані зв'язку. Це повернеться назад у вигляді нових замовлень.
З розвитком цивілізації професій стає все більше, всього кілька років тому все, що було пов'язано з діловодством, асоціювалося з посадою секретаря. Тепер же найпопулярніша професія - офіс-менеджер. Вона пов'язана не тільки з діловодством, а й з формуванням розпорядку дня начальства, постійними контактами з відвідувачами і нескінченними телефонними дзвінками.
Вам знадобиться
  • Охайний зовнішній вигляд, усмішка, комунікабельність, відповідальність.
Інструкція
1
Хороший офіс-менеджер - це першокласний адміністратор і організатор, який контролює роботу всього офісу або адміністративного відділу компанії. Він завжди в курсі всіх подій, в тому числі розкладу зустрічей і переговорів керівництва, найчастіше йому підпорядковані кур'єри і водії.
2
Щоб стати хорошим офіс-менеджером , необхідно володіти такими якостями як відповідальність, комунікабельність та енергійність. Крім того, потрібно намагатися відповідати іміджу і корпоративної культури компанії.
3
На цій посаді дуже важливо виконувати свої професійні обов'язки якісно, особливо якщо в планах на майбутнє є підйом по кар'єрних сходах.
4
Варто пам'ятати, що офіс-менеджер - обличчя фірми, з його поведінки, професіоналізму і зовнішньому вигляду судять і про компанію, і про керівника. Зовнішній вигляд завжди повинен бути охайним, форма одягу відповідати діловому стилю, а поведінка не повинна виходити за рамки дозволеного. Необхідно зарекомендувати себе як грамотного і пунктуального фахівця, який може правильно вести переговори, вміє працювати з технікою і є гідним обличчям компанії. Ніяких запізнень на роботу і конфліктів бути не повинно що б не трапилося.
5
По можливості слід виділятися з загальної маси співробітників і, проявляючи ініціативу, вносити пропозиції щодо поліпшення роботи компанії, робити зауваження в разі потреби. Тобто показувати керівництву, що ви справжній член команди, якому небайдужі проблеми і інтереси компанії.
6
Хороший офіс-менеджер повинен вміти грамотно писати, швидко знаходити інформацію і систематизувати її. Особливо важливе місце серед обов'язків займає спілкування по телефону. Відповідати на дзвінки можна тільки з посмішкою на обличчі, граничної ввічливістю і коректністю. Дратівливість і невдоволення повинно повністю відсутнім незалежно від того, скільки попереду ще невиконаної роботи і в який час доби доводиться брати трубку.
Зверніть увагу
Робота офіс-менеджера не завжди передбачає стандартну тривалість робочого дня, найчастіше доводиться підлаштовуватися під керівництво, і не виключені відрядження.
Корисна порада
Приступаючи до обов'язків офіс-менеджера в першу чергу необхідно налагодити контакт з іншими співробітниками і тільки потім займатися безпосередніми справами