Як прибрати нижній колонтитул. Як змінити колонтитул.

Колонтитулом називають засіб для розмітки документа - область тексту або малюнка, таблиці, розташовані у верхньому, нижньому і бічному полях кожної зі сторінок всього документа.
Інструкція
1
Область колонтитулів можливо видозмінювати. Наприклад, в колонтитули можна включати номери сторінок, час, дату, назву документа, ім'я файлу, емблему компанії, а також прізвище автора. Також можливе створювати відрізняються колонтитули для парних і непарних сторінок, для потрібних розділів документа.
2
Багатьом користувачам довелося довго переучуватися з версії Word 2003 на Word 2007, а хтось все ще використовує стару версію 2003. Тому для зручності всіх користувачів розглянемо обидва варіанти.
3
Щоб відредагувати або видалити верхній або нижній колонтитул в Word 2007 потрібно: відкрити документ з колонтитулом, для цього двічі клацнути по ньому лівою кнопкою миші або виділити його і натиснути «Enter».
4
Редагувати або видалити колонтитул можна двома способами. Перший - зайшовши у відповідну вкладку через верхнє Меню.На верхньої панелі Меню знайдіть вкладку «Вставка». Правіше середини ви побачите групу кнопок «Верхній колонтитул», «Нижній колонтитул», «Номер сторінки».
5
Натисніть на кнопку «Нижній колонтитул». Відкриється панель з прикладами різних колонтитулів, під якими ви побачите два пункти - «Змінити нижній колонтитул», «Видалити нижній колонтитул». Виберіть потрібний пункт з цього меню.
6
Другий спосіб - зайти через сам колонтитул. Клацніть на ньому правою клавішею миші. Причому, можливо таке, що колонтитул може бути не видно, тобто в ньому немає видимого тексту, але він присутній на сторінці - це може бути помітно по деякому спотворення тексту всій сторінці.
7
Отже, клацніть правою кнопкою миші по передбачуваному колонтитулу - сам колонтитул стане яскравим, а текст решти документа бляклим і відкриється меню «Конструктор». Зліва ви побачите групу кнопок «Верхнійніжній колонтитул». Натисніть на потрібну кнопку і в спадаючому меню виберіть «Видалити нижній колонтитул». Після цього натисніть на кнопку «Закрити вікно колонтитулів».
8
Для видалення/зміни колонтитулів у версії Word 2003, зайдіть в меню Меню - «Вид». Виберіть команду «Колонтитули».
9
Якщо необхідно використовуйте кнопки «Перехід до попереднього або« Перехід до наступного »на панелі інструментів« Колонтитули »для пошуку колонтитула, який потрібно видалити.
10
Виділіть вміст колонтитула, натиснувши поєднання клавіш «Ctrl - А», і потім натисніть клавішу «Delete».