Як збирати фільтр для акваріума. Як зібрати фільтр для очищення акваріума.

Для розведення акваріумних рибок необхідно багато додаткового обладнання, в першу чергу потрібні підсвічування і фільтри для води. Іноді при складанні фільтрів можуть виникнути певні складнощі. Як збирати акваріумні фільтри ?
Вам знадобиться
  • - деталі фільтра для акваріума,
  • - інструкція.
Інструкція
1
Принципової різниці в призначенні та його роботи зовнішнього і внутрішнього аквариумного фільтра немає. Вони розрізняються за своїм устроєм, а, значить, мають ряд особливостей при складанні. Якщо внутрішній фільтр поміщається безпосередньо в воду, то зовнішній розташовується зовні акваріума, а від нього відходить трубка, занурювана в воду. Досвідченим аквариумистам не важко збирати фільтри різних моделей від різних виробників, оскільки у всіх у них загальна конструкція. Новачкам допоможуть йдуть в комплекті з фільтром інструкції. У перевірених фірм вони російськомовні і абсолютно зрозумілі.
2
У разі якщо до інструкції немає перекладу, вона незрозуміла або загублена, спробуйте пошукати інструкцію або більш докладні описи по збірці вашої моделі в інтернеті. Це допоможе уникнути вам неправильної збірки і врахувати всі особливості для монтажу саме вашого фільтра.
3
Розкладіть всі деталі фільтра і переконайтеся, що вони всі в наявності і що на них немає видимих дефектів.
4
Не купуйте додаткові перехідники і крани для зовнішніх фільтрів - чим складніше маршрут, по якому вода йде від фільтра і назад, тим сильніше втрати продуктивності. Іноді акваріумісти навіть використовують не всі перехідники, якими укомплектований фільтр.
5
не перегинати і не пережимайте трубки фільтра, інакше водотік по ним буде утруднений.
6
Встановлюйте фільтр строго на рекомендованому рівні, інакше він буде погано прокачувати воду або заважатиме мешканцям акваріума.
7
При наповненні фільтра очисними матеріалами звертайте увагу на те, в якому напрямку йде вода - знизу вверх або зверху вниз. Першим шаром, через який проходитиме вода, повинна бути поролонова губка. Потім потрібно розташувати субстрат, що допомагає боротися з бактеріями. Як нього може виступати биокерамика, кульки і т.д. І, нарешті, в останню чергу вода повинна фільтруватися через активоване вугілля, якщо склад акваріума вимагає і цього рівня очищення. Вугілля не обов'язково застосовувати у всіх фільтрах.