Як побудувати бізнес в інтернеті.

У наші дні досить багато реальних прикладів того, що в інтернеті можна побудувати прибутковий бізнес. Все це наштовхує на думку, що все можливо і для цього не потрібні величезні стартові капітали і значні матеріальні вкладення. Розглянемо кілька найпростіших варіантів.
Вам знадобиться
  • Блог, сайт, сторінка в соціальній мережі.
Інструкція
1
Створіть сайт на певну тему. Красиво його оформите, заповніть статтями або невеликими замітками. Займайтеся його розкручуванням: запрошуйте на сайт, якомога більше людей, залишайте анонси про нього на інших інтернет-ресурсах, у спільнотах, форумах, схожою з вашою тематикою і т.д. Через кілька місяців ви вже побачите перші результати, після чого можете падати заявки у відповідні сервіси Яндекса і Google, на розміщення платної реклами. У разі позитивної відповіді, кожен місяць ви будете отримувати прибуток від свого сайту. Якщо відповідь протилежний, то є сенс почекати більш високих показників вашого ресурсу і подати заявку заново трохи пізніше.
2
Продавайте речі, зроблені своїми руками через інтернет. Для цього достатньо створити власний блог на безкоштовній майданчику і викладати туди свої роботи з описом виробів і їх ціною. Зусилля потрібні тільки для реклами своїх творінь на просторах інтернету. Однак це не так вже й складно зробити, досить просто залишати посилання на ваш блог, де продемонстровані всі ваші вироби. Доставка особисто в руки або за допомогою пошти. Оплата може надходити через електронні гаманці або через грошові перекази, а так само на ваш особистий рахунок у банку. З часом клієнти самі буду знаходити вас, за умови, що ви виготовляєте хороші продукти своєї діяльності.
3
Допомагайте своїми знаннями іншим людям і отримуйте за це гроші. Подумайте над тим, в якій області ви настільки добре розбираєтеся, що можете дати ділову пораду іншій людині. Створіть свій блог або сайт, де будуть прописані всі ваші послуги. Рекламуйте його в мережі, а потім приступайте до самої роботи. Ви можете платно проводити консультації, вести вебінари, семінари, тренінги і т.д. Спочатку це може бути і не таким прибутковою справою, але для всього потрібен час і зусилля.
Корисна порада
Ретельно продумайте план своїх дій перед тим, як почнете будувати бізнес в інтернеті.