Як очистити організм від антибіотиків.

Кожен з нас хоч раз у житті брав антибіотики як засіб лікування від різних захворювань. Але мало хто замислюється про те, що антибіотики, при їх позитивному впливі на організм людини під час захворювання, завдають шкоди, залишаючись в організмі після лікування. Безумовно, потрібно виводити антибіотики з організму.
Інструкція
1
Для того щоб очистити організм від антибіотиків, потрібно в першу чергу очистити кишечник. Для цього слід вранці приймати 2 таблетки активованого вугілля. Для очищення кишечника дуже добре вранці натщесерце пити 1 склянку кип'яченої води. Протягом дня слід випивати не менше 2 літрів очищеної води, що сприяє виведенню шлаків з організму.
2
При тривалому прийомі антибіотиків вони затримуються у всіх тканинах організму у вигляді солей. Щоб перевести солі в шлаки рекомендується: на 1 склянку води розвести 1 чайну ложку меду і 1 чайну ложку яблучного оцту, пити вранці. Увечері випивати 1 стакан кефіру для виведення шлаків.
3
Якщо антибіотики приймаються часто і тривалий період, нерідко порушується нормальне середовище кишечника, яку обов'язково треба відновлювати. Мікрофлору кишечника відновлюють прийомом кисломолочних продуктів.
4
Якщо антибіотики не виводяться з організму, вони перетворюються в токсини, які отруюють організм. Беручи антиоксиданти можна очистити організм від цих токсинів. Антиоксиданти у великій кількості містяться в журавлині, зливі, чорниці, квасолі, волоському горісі, мигдалі, фундуку, петрушці і какао. Отже, щоб очистити організм від антибіотиків, потрібно вживати ці корисні продукти. Також антиоксидантами є харчові добавки у вигляді аскорбінової кислоти, пектину і лимонної кислоти.
5
Збори з різних трав сприяють виведенню антибіотиків з організму. Чергування урологічного і грудного збору через день очищають організм від шлаків, що скупчилися в тканинах дихальної системи.
6
Чай із кропиви є універсальним засобом очищення організму, двома літрами окропу заливають 2 столові ложки подрібненої кропиви і п'ють протягом дня. Двотижневий курс повністю очищає організм від антибіотиків.