Як позбутися від статики. Як усунути статику з одягу.

При носінні одягу зі штучних матеріалів часто виникає проблема, викликана статичною електрикою - одяг електризується через тертя, що виникає при ходьбі. Це доставляє неприємні відчуття і дискомфорт. Крім того, накопичують статичну електрику може зробити негативний вплив на організм.
Вам знадобиться
  • - кондиціонер для білизни;
  • - антистатик в балоне;
  • - ємність з пульверизатором;
  • - вода.
Інструкція
1
Кожен раз при пранні під час останнього полоскання додайте у воду кондиціонер для білизни з антистатичним ефектом. Він не тільки позбавить речі від статичної електрики, але і зробить їх більш м'якими і приємними на дотик. Уважно читайте рекомендації на упаковці. У них має бути зазначено, для яких типів тканин підходить даний засіб.
2
Якщо випрати річ з кондиціонером важко (наприклад, верхній одяг), то скористайтеся антистатиком в балоні. Розпорошувати його необхідно на річ на відстані 20-30 сантиметрів, щоб засіб розподілилося рівномірно по поверхні одягу. Дуже важливо врахувати, що використовувати антистатик краще в провітрюваному приміщенні (наприклад, на балконі), тому що він має стійкий, нав'язливий запах; і не використовувати в кімнаті, де ви спите. Найкраще після розпилення кошти не відразу надягати річ, а дати їй отвісеться, щоб вивітрився запах.
3
Для швидкого позбавлення від статичної електрики, коли немає антистатичний, можна скористатися наступним способом: візьміть ємність з пульверизатором, наберіть трохи води і додайте в зазначеної на упаковці пропорції необхідну кількість кондиціонера для білизни. Розпорошите цю суміш на одяг до легкого зволоження. Цей спосіб не дасть такого хорошого ефекту, як при пранні з кондиціонером, але на деякий час допоможе усунути статичну електрику.
4
Якщо ви знаходитесь не вдома, і немає можливості скористатися спеціальними засобами, то можна вирішити проблему за допомогою води. Намочіть руки і акуратно пригладьте одяг, щоб вона стала трохи вологою (але не мокрою). Це на деякий час допоможе позбутися від сильної наелектрізованності речі.
5
Намагайтеся не надягати відразу кілька речей зі штучних тканин. Це зменшує ймовірність появи статики . Краще віддати перевагу одяг з бавовни та льону.