Як відрізнити норку від хоноріка.

Шуби з натурального хутра в моді вже кілька десятків сторіч. І навіть всерастущая вплив всесвітньої організації «Грінпіс» не може вплинути на популярність натурального хутра. Найбільш затребуваним вважається хутро норки. Модниці охоче купують шуби і манто з нього. Однак в останні кілька десятків років з'явився дуже схожий на нірку звір - хонорік. Як же відрізнити нірку від хоноріка?
Інструкція
1
хоноріка - це штучно виведений звірок, плід мезальянсу мами - європейської норки і тата - тхора. Хонорікі трохи крупніше своїх батьків і за зовнішнім виглядом трохи нагадують соболя. Але приналежність до тхорам видають їх вуха - вони крупніше, ніж у норки.
2
Хоча хутро хоноріков неодноразово отримував всілякі нагороди на найрізноманітніших виставках, коштує він набагато дешевше, ніж хутро норки. Звідси і з'являється цілком природне корисливе бажання деяких продавців видати за дорогу нірку дешевшого хоноріка. Перше, на що слід звернути увагу, щоб відрізнити нірку від хоноріка - це колір хутра. У хоноріка остевой волосся дуже темний, а підпушок набагато світліше. Цим він і відрізняється від норки, у якої і остевой волосся і підпушок мають однаковий відтінок.
3
Далі зверніть увагу на розмір пластин, з яких зшита шуба. Звичайно, якщо вона зшита з цілісних пластин, а не зі шматочків. Оскільки норка менше хоноріка, розмір пластин, з яких зшита норкова шуба, буде менше розміру пластин хоноріковой шуби. Для норкових виробів цілком прийнятний розмір пластин 15 на 15 сантиметрів. Якщо шкурки більше, то перед вами замаскований хонорік.
4
Розсуньте хутро руками та оцініть якість пух. У норки він щільний і густий, а у хоноріка - значно рідше. Крім того, сам хутро хоноріка декілька довше хутра норки.
5
Крім візуального враження, зверніть свою увагу і на ціну запропонованої вам шуби. Вироби з хутра норки вважаються одними з найдорожчих. Тому, якщо вам пропонують купити норкову шубу за дуже низьку ціну, будьте впевнені в тому, що вас намагаються обдурити. Поцікавтеся також гарантією на купується виріб і можливістю повернення, якщо вас щось не влаштує. У тому випадку, якщо у вас є сумніви щодо якості хутра, зверніться до незалежного експерта, щоб точно з'ясувати, з якого хутра зшита шуба - з норки або з хоноріка.