Як вивести плями з футболки. Як видалити припав від праски з футболки.

В даний час у продажу є величезний вибір різних засобів, які допомагають господаркам виводити плями . Можна знайти кошти та за доступними цінами, і за дуже високими. А чи є необхідність купувати такі кошти, якщо можна впоратися з плями ми підручними засобами? Спробуємо дізнатися про це.
Інструкція
1
Перш за все необхідно встановити походження і склад плями на футболці, свіже воно чи застаріле. У разі, якщо ви не знаєте, звідки з'явилася пляма, то спочатку спробуйте універсальний спосіб - теплий мильний розчин. Змастіть милом пляма, а потім промийте чистою водою. Якщо пляма не зникає, то потрібно приступити до більш ефективним засобам.
2
Найбільш часто на футболках з'являються плями від дезодорантів. Можна вивести їх, замочивши одяг в кухонної солі. На літр води беремо одну столову ложку солі. Також добре відпирає сліди від дезодоранту звичайне дитяче мило. Ще один спосіб позбутися від жовтизни на пахвах - винний оцет (1 ст. Л. На склянку води).
3
Свіжі жирові плями можна вивести за допомогою крейди. Засипте порошок на футболку, залиште її так на кілька годин, а потім видаліть крейда щіткою. Таким же способом, але тільки кашкою з картопляного борошна, можна позбутися застарілих жирних плям. Після того як видаліть борошно, промокніть пляма ваткою, змоченою в бензині.
4
Нерідко на футболках, особливо дитячих, з'являються плями від шоколаду, кави і какао. Тут нам допоможе гліцерин. Підігрійте гліцерин до 35 градусів і цим розчином промокніть пляма. Виперіть річ як зазвичай. Цей же спосіб допоможе при плями х від риби і соусів.
5
Забруднення від трави добре очищаються мильним розчином укупі з нашатирним спиртом. Такий же спирт в суміші з гліцерином позбавить вас від плям від міцного чаю.
6
Багато проблем приносять плями від ягід і червоного вина. Але від них теж можна позбутися, вже за допомогою яєчного жовтка і гліцерину. Змішайте їх рівні частини, нанесіть на пляму, через два-три години промийте футболку в теплій воді.
7
Якщо на одязі є плями від крові, то замочіть річ на кілька годин спочатку в холодній воді, а потім вже як зазвичай виперіть в теплій або гарячій воді.
8
Плями йоду можна прибрати за допомогою картопляного крохмалю. Для початку змочіть футболку і обережно протріть пляму крохмалем. Процедуру виконуйте до тих пір, поки пляма не зникне.
9
Іноді ми умудряємося посадити на футболку плями лаком для нігтів. Не впадайте у відчай, подібні забруднення можна видалити ацетоном. Для цього промокніть пляма ваткою, змоченою в ацетоні. Потім ретельно прополосните річ.