Як вибрати комп'ютерний стілець. Як вибрати стільці для комп'ютера.

Якщо ви багато часу проводите за комп'ютером, то для того, щоб м'язи тіла менше втомлювалися, вам потрібен спеціальний комп'ютерний стілець , або, якщо висловлюватися правильніше, комп'ютерне крісло. Таке пристосування допоможе зняти напругу в хребті і зберегти працездатність на тривалий час. Але, на жаль, не кожен стілець для комп'ютера здатний стати вашим помічником в роботі. При виборі цього необхідного предмета варто врахувати кілька корисних рекомендацій.
Інструкція
1
Вибираючи комп'ютерний стілець переконайтеся, що у придивилася моделі є можливість регулювання нахилу спинки, глибини сидіння і віддаленості від нього підлокітників. Ці можливості дозволять підлаштувати меблі під особливості вашої фігури.
2
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений стілець . Вибирайте моделі, обтягнуті натуральними тканинами, оскільки хороша вбираність таких тканин дозволить уникнути дискомфорту в літній час.
3
При виборі сядьте на стілець і переконайтеся, що в його спинку вбудований спеціальний синхронний механізм, що дозволяє регулювати тиск і підйом стілець а в залежності від ваги сидячого. Якщо спинка как-будто пружинить, коли ви перший раз відкидаєтеся на неї, то модель має такий пристрій.
4
Переконайтеся, що спинка сподобалася моделі володіє невеликим потовщенням в області поперекового вигину сидячої людини. Виконана з урахуванням анатомічних особливостей дана частина крісла запобіжить появі болів в спині.
5
Купуйте тільки такі комп'ютерні крісла, у яких є підголівник. Це пристосування дозволить вашій голові облокачиваться на нього і тим самим буде знімати напругу в шийному відділі хребта.
6
Якщо ви вибираєте дитяче крісло, то переконаєтеся, що в той момент, коли ваша дитина сидить на кріслі, його ноги торкаються підлоги або стоять на спеціальній підставці. Звисають ноги під час роботи за комп'ютером будуть затікати і тим самим скорочувати працездатний період.
7
Огляньте передній край сидіння: він повинен бути м'яким і мати округлу форму. Така будова використовуваної меблів запобіжить тиск на кровоносні судини ніг.
8
Перед купівлею стілець а переконайтеся, що для його регулювання не потрібно докладати помітних зусиль. Перевірте, щоб всі налаштування цього важливого предмета можна було справити однією рукою в сидячому положенні.
9
Купуйте моделі, в основі яких є не менше п'яти спеціальних коліщаток. Такі опори допоможуть вам міняти положення крісла, не встаючи з нього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xj_k61pS3HI
Зверніть увагу
Як вибрати комп'ютерне крісло. Вибір комп'ютерного крісла залежить, в першу чергу, від того, скільки часу ви маєте намір в ньому проводити. Якщо ваша професія пов'язана з комп'ютером нероздільно, то на кріслі економити не варто, інакше дорожче обійдеться лікування сколіозу. Якщо ж за комп'ютером ви проводите максимум однієї години в день, то підійде і недорога модель.
Корисна порада
Найважливіше правило, при виборі комп'ютерного крісла, це вибирати його сидячи в ньому, сидячи в кріслі прям в магазині. Якщо присутня якась різновид в три, чотири крісла, то випробувати посидіти в кожному з них, пробуючи також різні настройки, які матимуть крісла, і зробити вибір - яке саме крісло вам більше сподобалося по зручності і комфорту, в якому саме ви відчули себе затишно і добре - саме те і вибирайте і купуйте.