Як позбутися від накипу пральної машини.

Прикро, коли куплена порівняно недавно пральна машина раптово виходить з ладу. Частою причиною ранніх поломок цих приладів є накип на внутрішніх деталях, яка починає формуватися від жорсткої водопровідної води з моменту самої першого прання. Але це зовсім не означає, що пральна машина, внутрішній механізм якої не захищали від вапняних відкладень за допомогою пом'якшуючих воду засобів, приречена на швидку поломку. Спеціальні речовини здатні усунути навіть вже наявну накип.
Вам знадобиться
  • - засіб для видалення накипу з деталей пральної машини (антинакипин);
  • - лимонна кислота
Інструкція
1
Для видалення вапняних відкладень на внутрішніх частинах пральної машини придбайте анти накіпін - засіб для позбавлення від накипу, що містить кислоту. Переконайтеся, що в інструкції до цього складу написано, що він видаляє накип, а не проводить профілактичні заходи проти її появи.
2
Помістіть анти накіпін в вільний від білизни барабан машини . Якщо ви не можете знайти в найближчих магазинах засіб від накипу для пральних машин, то замість анти накіпін а всипте в машину 80 грамів лимонної кислоти. Закрийте дверцята і включіть програму прання при 60 градусах без попередньої обробки і віджимання.
3
Дочекайтеся, поки пральна машинка виконає обрану програму повністю. Після чого відкрийте дверцята і за допомогою ганчірки видаліть вапняні пластівці з поверхні барабана. Повторюйте видалення накипу з внутрішніх частин машини 1-4 рази на рік.
4
Ні в якому разі самостійно не збільшуйте кількість засобу для процедури видалення накипу, так як при передозуванні можуть пошкодитися гумові шланги пристрою. Відсутність герметичності в шлангах призведе до протікань при спробі скористатися пральною машиною.
5
Після видалення вапняного нальоту обов'язково подбайте про профілактику його появи. Для запобігання утворення накипу при кожному пранні застосовуйте спеціальні засоби, що пом'якшують воду. Також такі кошти за рахунок пом'якшувальних властивостей дозволяють використовувати меншу кількість порошку при звичайному обсязі білизни.
6
Якщо ви хочете обійтися без коштів, які потрібно всипати разом з пральним порошком, то встановіть магнітні пом'якшувачі води або фільтри, що затримують кальцієві частинки і пісок. Недоліками цих способів є те, що магнітні пристрої мають високу ціну, а бар'єрні фільтри доведеться часто міняти.
7
Також для зменшення ймовірності кальцієвих утворень віддавайте перевагам режимам прання з невисокою температурою. Чим нижче температури при роботі пральної машини , тим менше здатність до утворення накипу.
Зверніть увагу
Для боротьби з накипом використовують прості і загальнодоступні способи: видалення накипу за допомогою кислотовмісних засобів (антинакипин) і регулярного застосування засобів, що знижують жорсткість води. Для видалення вже утворився нальоту необхідна обробка внутрішньої поверхні і нагрівального елемента чайників, кавоварок і пральних машин антинакипін.
Корисна порада
Ефективний засіб для видалення вапняних відкладень, накипу. Спосіб використання DESCALER: Для пральних машин: Засипте антинакипин в порожній барабан пральної машини і встановіть режим при 40? С без попереднього прання. Для посудомийних машин: Увімкніть режим (програму) основного миття без ополіскування (або пропустіть фазу ополіскування), засипте вміст упаковки всередину порожній машини, дозвольте машині закінчити програму.