Як освіжити шкіру обличчя.

Свіжість шкіри - це один з показників, що сприяють красі всього зовнішнього вигляду. У всі пори року шкіра піддається шкідливому впливу, влітку її виснажує сонце, а взимку висушує мороз. Однак поліпшити свій зовнішній вигляд цілком можливо навіть в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Кубики льоду, червона смородина, зелень петрушки, кефір або рослинне масло
Інструкція
1
Почніть з очищення. Особливо це актуально в літній період, коли через підвищених температур шкіра може здаватися надто жирною або сухою. Допоможе найпростіше умивання не рідше двох разів на день з підходящими для вашої шкіри миючими засобами. Якщо після вмивання протерти обличчя кубиком льоду, то за рахунок активізації кровообігу в судинах тонус підвищиться. Також можна вмиватися трав'яними настоями, склад яких найбільшою мірою підходить вашому типу шкіри. Найбільш універсальним можна вважати настій ромашки, який заспокоює і знімає запалення.
2
Слідом за очищенням слід зволоження. Будь-яка здорова шкіра особи потребує його незалежно від того, жирна вона чи суха. Зволожувати шкіру можна за допомогою спеціальних кремів, лосьйонів або масок. Їх можна купити, а можна приготувати в домашніх умовах. Найпростішими лосьйонами для зволоження шкіри стануть будь-які соки свіжих ягід і фруктів. Деякі з них одночасно з освіженням здатні виконувати функцію легкого пілінгу з активними кислотами. Такими властивостями володіє, наприклад, сік червоної смородини.
3
Іноді виглядати чудово буває потрібно буквально через півгодини. В цьому випадку освіжити шкіру особи можна за допомогою комплексних заходів. Спершу йде умивання і легкий пілінг. На це йде буквально три хвилини. Потім займіться легким відбілюванням шкіри, наклавши маску з подрібненої петрушки і її соку, змішаного з будь масляною основою. Для сухої шкіри це може бути масло, а для жирної - кефір. Після того як через кілька хвилин маска буде змита, необхідно підготувати два махрових рушники і ємності з гарячою і холодною водою. Змочені і віджаті рушники накладаються на обличчя по черзі, починаючи з холодного і ним же закінчуючи. Досить кілька змін по одній-дві хвилини на кожну.
Корисна порада
Повернути свіжість шкірі допоможуть спреї на основі термальних вод, які сьогодні присутні в багатьох лініях виробників косметики. Вони не змивають макіяж, тоді як шкіра отримує ковток освіжаючих речовин.