Як використовувати iPhone в якості модему. Використання iphone як модем.

Apple iPhone 3G, 3GS і 4 можна використовувати як модем для комп'ютера або ноутбука. Для цього потрібно зробити деякі налаштування в операційній системі iOS вашого iPhone.
Інструкція
1
На вашому комп'ютері повинен бути встановлений Apple iTunes. Завантажити програму iTunes можна безкоштовно на офіційному сайті компанії Apple. Для цього перейдіть за посиланням: http://www.apple.com/ru/itunes/download/. На сторінці завантаження iTunes натисніть синю кнопку «Завантажити», після чого почнеться скачування дистрибутива програми. Як тільки програма завантажиться на ваш комп'ютер, встановіть її, як будь-яке інше програмне забезпечення, прийнявши умови ліцензійної угоди.
2
Далі, згідно з правилами вашого оператора мобільного зв'язку, вам потрібно прописати APN в настройках мережі. Всі налаштування містяться в додатку «Налаштування» на головному екрані iPhone. Пройдіть в настройки, виберіть пункт «Мережа», підпункт «Передача даних».
3
У налаштуваннях мережі інтернет в графі APN, яка відповідає за точку доступу, введіть наступні значення: - для Мегафон - internet; - для МТС - mts; - для Білайн - internet.beeline.ru.Пару логін і пароль вводити не обов'язково.
4
Після введення APN, поверніться на рівень вище і пальцем перемкніть на положення «вкл.» Передачу даних у режимі модема. Тут же з'явиться спливаюче вікно, в якому iPhone запропонує вам спосіб передачі трафіку між комп'ютером і телефоном: «Bluetooth» або «Тільки USB». Виберіть друге і підключіть телефон до комп'ютера за допомогою оригінального USB-кабелю з комплекту.
5
Як тільки Apple iPhone буде підключений до комп'ютера, зверху на екрані телефону з'явиться синя смужка, що позначає, що інтернет-з'єднання запущено і трафік передається на комп'ютер. Також на цій смужці буде відображено час роботи модему. Рекомендується використовувати тарифні плани з безлімітним інтернетом для SIM-карт вашого мобільного оператора.
Зверніть увагу
Використовуйте на вашому комп'ютері вхід USB покоління 2.0 або вище.
Корисна порада
З'єднання між ПК і iPhone буде використовуватися як підзарядка акумулятора смартфона.