Як побудувати гараж з бруса.

Будівництво гаража своїми руками дозволить заощадити пристойну суму грошей і спробувати себе в якості будівельника без особливих ризиків. Все-таки, до будівництва гаража з бруса пред'являється менше вимог, ніж до будівництва будинку, а його проста конструкція полегшує робочий процес.
Вам знадобиться
  • Для зведення брусового гаража потрібно: дозвіл на будівництво, яке береться в місцевій архітектурі, проект гаража і матеріальна база.
Інструкція
1
Перший етап будівництва - це геодезістскіе вишукування, розмітка і закладка фундаменту. Під будівництво гаража з бруса можна вибрати практично будь-який тип фундаменту в залежності від потреб, можливостей та особистих уподобань. Але найбільш економічні варіанти - це стрічковий, стрічково-стовпчастий фундамент і фундамент на гвинтових палях з бетонним ростверком. Глибина фундаменту зазвичай становить 1-1,5 метра в залежності від рівня промерзання грунту в регіоні. Товщина фундаменту повинна бути дорівнює товщині стін або товщині бруса (залежно від обраного розміру - 150мм, 200мм, 400мм).
2
Другий етап - це зведення стін. Для будівництва гаража з бруса краще всього вибирати сухий профільований або клеєний брус. Вони дають мінімум усадки і деформації, не вимагають додаткового утеплення і легко встановлюються без додаткової обробки пиломатеріалів. Конструктивний набір для будівництва гаража можна придбати в будь-якій організації, що спеціалізується на будівництві дерев'яних будинків. Там же можна уточнити всі особливості зведення гаража .
3
Після доставки конструктивного набору гаража на місце будівництва встановлюється перший обв'язувальний ряд бруса і наступні ряди (у середньому 15-16 рядів). Профільований брус має пази для укладання міжвінцевого утеплювача, тому стіни гаража слід утеплювати безпосередньо в процесі будівництва.
4
Наступний етап - будівництво даху гаража . Дах найчастіше виконується односхила або двосхилий за загальними будівельним принципам: кріплення крокв, решетування, покрівельного матеріалу і водостічної системи.
5
Встановлюються ворота гаража , а за бажанням можна виконати заливку підлог і внутрішню обробку внутрішнього приміщення. На початкових етапах достатньо засипати і утрамбувати на підлозі гаража гравій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_j_oB3xYHOs
Зверніть увагу
Готовий гараж з бруса потребують регулярної (раз на рік) внутрішньої і зовнішньої обробки пиломатеріалу антисептиками і антипіретиками для захисту деревини від гниття і займання.