Як зробити навіс для машини. Як розрахувати навіс для авто.

Досить часто перед людиною, що купила автомобіль, постає нова проблема - де ж його тепер поставити. Можливості купити гараж немає, знімати дорого, та й шкода віддавати комусь гроші. Або, наприклад, на дачі просто не передбачено спочатку місце для споруди гаража. Що ж робити? Вихід є. Можна побудувати своїми руками подобу гаража - легкий розбірний навіс для авто. Нехай не повністю закрите приміщення, але зате автомобіль не буде під відкритим небом.
Інструкція
1
Підготуйте чотири стовпи з оцинкованих водопровідних труб, діаметр яких, бажано, не менше 80 мм. У разі відсутності таких, замініть їх на звичайні металеві. Довжину цих труб вибирайте на свій розсуд: краще, звичайно, врахувати ваш зріст плюс ще сантиметрів 20 для зручності - разом: десь 2 метри. З цих труб ви будете споруджувати основу конструкції майбутнього навіс а.
2
Кожну з цих чотирьох труб вставте у відрізки труб трохи більшого діаметру, в нашому випадку 83-85 мм і довжиною 50 см.
3
Закріпіть між собою труби, які вставляються одна в іншу. Зробити це можна болтами, але краще за допомогою зварювання. Порада: купуйте труби на металобазі, короткі труби варто взяти з відходів. Знову таки, витратите час на пошук потрібних вам, але зате заощадите фінанси.
4
Оберіть місце установки вашого «гаража». Це важливий крок при будівництві навіс а.
5
Після того, як ви визначилися з місцем, зробіть розмітки, де ви будете встановлювати опорні стовпи. Так само як у випадку з висотою навіс а, довжину і ширину слід розрахувати так: розміри автомобіля плюс хоча б по 50 см з усіх сторін. І машина буде повністю вкрита, і ви, у випадку дощу, спокійно зможете залишити свій транспорт.
6
В розмічених кутах викапайте невеликі ями глибиною 50 см.
7
Далі приготуйте бетонний розчин, щоб забетонувати труби.
8
Виставите стовпи в ямки. За допомогою рівня по черзі перевірте прямолінійність кожного і заливаєте його бетоном. Залиште на добу, щоб застиг бетон.
9
Кожну пару стовпів зверху з'єднайте відповідного діаметру поперечної трубою, до кінців якої приваріть попередньо «відростки». За допомогою цих кріплень вона буде фіксуватися болтами до стовпів.
10
Виготовте каркас з таврового дюралюмінію. Можна зробити також з дерев'яних рейок (тільки ставити їх треба ребром) або металу. І пріклепіте його до рами.
11
Закріпіть шиферне покриття за допомогою гумових прокладок і дроту.
12
Таким точно способом зробіть бічні стінки навіс а. Тільки, замість основних поперечок рекомендується встановити дві дюральалюмініевие товарні рейки, які і будуть скріплювати каркас. Зробіть попередньо отвори для болтів, і прикріпіть обрешітку до основної рами.
Зверніть увагу
У разі сумнівів з приводу фортеці, стійкості та стійкості навісу, ви можете підсилити конструкцію навісу для авто за допомогою додаткових стовпів з поперечиною.
Корисна порада
Дах навісу рекомендують робити з стеклопластіческого шиферу. В принципі, матеріал для покриття ви можете вибрати самі.