Як зробити квиток.

Заплатити гроші за переїзд на тому чи іншому транспорті - це ще не все. Потрібен свого роду документ, який підтверджує, що проїзд вами оплачений і що у вас є повне право сісти в літак або потяг. Те ж саме і з різноманітними заходами, культурними і спортивними.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб отримати квиток на балет в свої руки - купити. Зробити це можна різними способами, і напевно до багатьом з них ви вже вдавалися: купити в касі на місці, в метро і на вулицях і в спеціальних кіосках, замовити в інтернеті, купити з рук прямо перед початком заходу. В цьому випадку, звичайно, не можна сказати, що ви самі "зробили" квиток . Ви заплатили гроші, за які квиток вам надрукували інші люди. Але головне, що він у вас є, чи не так?
2
Можна зробити й іншим способом. Зараз на залізничному транспорті поширена така система. Ви купуєте квиток в інтернеті, а потім приходьте на вокзал і роздруковуєте документ за номером замовлення та паспортними даними. Цей спосіб зручний тим, що ви не втратите заповітний папірець, оплативши проїзд, припустимо, за місяць до від'їзду. Ваші дані будуть зберігатися в базі, і ви отримаєте свій квиток прямо перед посадкою на потяг.
3
Зрозуміло, можна спробувати підробити квиток и. Звучить заманливо: ви не платили ні копійки, а прийдете в потрібне місце в потрібний час вже з документом, і нехай тільки вас спробують не пропустити. Однак підробка документів мало що переслідується за законом. Він і коштуватиме дорого: адже потрібно провести величезну підготовчу роботу, для якої вам, швидше за все, знадобиться велика команда спільників. Так що краще не витрачати час даремно, а просто купити квиток . Буде простіше, безпечніше, дешевше і чесніше.
4
Є і ще одна альтернатива. Навіщо робити паперовий квиток , якщо можна просто оплатити його електронний аналог або відразу пройти електронну реєстрацію? В цьому випадку, при посадці в транспортний засіб вам потрібно буде просто пред'явити документ, що підтверджує особу та заявлений в електронному квиток е. Звичайно, краще перестрахуватися і зробити собі роздруківку замовлення, на випадок якщо в уповноваженої особи виникнуть до вас запитання. Така роздруківка також дозволить вам не забути, у скільки і куди ви летите, в якому вагоні їдете і так далі. Система електронних квиток ов, звичайно, хороша, але вона навряд чи підійде вам, якщо ви нікуди не їдете, а просто збираєтеся відвідати концерт.