Як відкрити магазин будівельних матеріалів.

Будівельні матеріали завжди будуть затребувані на ринку, тому якщо ви маєте бажання спробувати себе в цій сфері - пробуйте. Це вкладення при грамотному підході здатне приносити вельми високий прибуток. Над чим вам доведеться попрацювати - дивіться нижче.
Інструкція
1
Пакет документів для оформленія- вам знадобляться дозволи та погодження від місцевої адміністрації, енергетиків, органів пожежної охорони, податкової інспекції та санепідемстанції. Процес ходіння по всіх інстанціях займе досить багато часу, особливо якщо ви будете сперечатися і доводити свою правоту. Тому постарайтеся обходити всі кути з самого початку.
2
Місцерозташування - один із ключових факторів. Не в самому центрі, але й не на окраіне- тут самі розумієте, потрібна «золота середина». Як правило, в центр вибираються не для того, щоб повернутися звідти навантаженими будматеріалами. А на околиці поїде не всякий покупець. Бажано розглянути варіанти під'їзних шляхів, їх ступінь завантаженості, можливість їх взаємної заміни у випадках гострої необхідності.
3
Асортимент вашого магазина - тут потрібно постаратися і максимально ефективно розрахувати вкладені кошти. Пам'ятайте, що витрати на товар, який довго буде лежати нереалізованим на ваших складах - це непрямі збитки. Список матеріалів повинен бути таким, щоб люди могли знайти практично все, що їм може знадобитися при дрібному та капітальному ремонті. Тобто як мінімум, радимо мати вам в наявності цемент, шпалери, лакофарбову продукцію, сухі будівельні суміші, покрівельні матеріали, покриття для підлоги, меблеву фурнітуру.
4
Правильне оформлення вітрин - якщо у покупця розбігаються очі, то це не зовсім вдалий варіант. Ефективний рівень огляду - від пояса і до підборіддя, дрібні товари кладемо ближче, великі - подалі. Вивіски над прилавками і стрілки-покажчики теж послужать орієнтиром. Для громіздких предметів можна використовувати каталоги і проспекти.
5
Постачальники - шукайте надійних партнерів, продавати будматеріали - це не насінням торгувати, товар повинен надходити вчасно і в потрібній кількості. Інакше ви втратите репутацію, час і пропустіть клієнтів.
6
Персонал - шукайте тих, хто має досвід роботи. Доброзичливість, ввічливість, старанність і акуратність - обов'язкові. Хороші продавці умудряються продати не тільки один товар, але і масу супутніх дрібниць.
7
Реклама - вона, як відомо, двигун прогресу. І торгівлі теж. Чим більше людей дізнається про ваш магазин, тим більше ви отримуєте потенційних покупців. Утримуючи старих клієнтів - а вони рано чи пізно у вас з'являться, не бійтеся залучати нових акціями та знижками.
8
Якщо справи у вас підуть в гору, то в перспективі можете створити мережу своїх магазинів. Це не тільки зростання доходу, але і збільшення популярності торговельної марки. Бажаємо успіху у ваших проектах!