Як пофарбувати старі меблі.

Стару меблі зовсім не обов'язково відправляти на звалище. Приклавши деякі зусилля, її можна оновити, щоб служила довше. Щоб подарувати друге життя стільців комода, шафи і етажерки, часто їх потрібно просто заново пофарбувати.
Інструкція
1
Насамперед виберіть відповідну фарбу для меблів. Добре для подібних цілей підійдуть емалеві і лакові фарби, можна використовувати масляні, але найкращий варіант - акрил. Він не пахне, якщо занадто загус, то легко розводиться водою, а також допускає змішування різних кольорів для отримання необхідного відтінку. Але найголовніша перевага - акрил можна швидко змити з поверхні, якщо результат фарбування вас з якихось причин не влаштував.
2
Коли вид фарби і потрібний колір обрані, починайте готувати меблі до фарбування. Для цього насамперед видаліть всю стару фарбу та інші шари, які закривають дерево - лак, віск, жир, забруднення і т.п. Візьміть велику наждачний папір і пройдіться по всій поверхні меблів, зчищаючи все непотрібне у напрямку вздовж деревних волокон. Не перестарайтеся, інакше можете пошкодити меблі . Коли всі обробите, кошторисі пил пензликом і доведіть справу до кінця, попрацювавши тепер дрібною шкіркою. Знову обмахніть меблі пензликом.
3
Якщо вам все ж не вдалося таким чином до кінця позбутися залишків старої олійної фарби, виготовте спеціальний склад для її видалення. Візьміть 1 частина скипидару і 2 частини 10% -ного аміаку, добре змішайте. Нанесіть на ганчірочку і счищайте фарбу з меблів. Працюйте в гумових рукавичках, тому що суміш дуже пекуча. Можна навіть намотати тряпочку на палицю і протирати меблі за допомогою цієї палиці.
4
Коли поверхня підсохне, нанесіть на неї оліфу. Після висихання покрийте меблі акриловою ґрунтовкою відповідно до інструкції на банці. Використовуйте валик, щоб шар був тонким. Коли закінчите, дайте засобу висохнути.
5
Тепер можна приступати безпосередньо до фарбування. Але перед цим злегка зашліфуйте поверхню кремнієвої папером, протріть сухою ганчіркою, а тільки потім наносите фарбу. Коли висохне перший шар, зверху покладіть другий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zTbiXR77qCY