Як перейменувати кілька файлів. Як перейменовувати багато файлів.

Наводячи лад на комп'ютері, може виникнути необхідність у перейменуванні групи файлів . Залежно від того, яку мету ви переслідуєте, можна обійтися стандартними засобами Windows або звернутися за допомогою до спеціалізованих додатків.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно впорядкувати в довільному порядку декілька файлів , помістіть їх в одну папку і виділіть їх все за допомогою миші або натисканням клавіш Ctrl + A. Після цього клацніть правою кнопкою на одному з файлів і виберіть в контекстному меню команду «Перейменувати».
2
Введіть нове ім'я для групи файлів - наприклад, "взірець". Натисніть клавішу введення (Enter), щоб внести зміни. Ви побачите, як всі файли будуть перейменовані в «Зразок (X)», де X - порядковий номер файлу.
3
Якщо перед вами стоїть завдання перейменувати файли таким чином, щоб ім'я кожного файлу було ідентично датою його створення, скористайтеся програмою Fast Renamer. Додаток також можна налаштувати, щоб разом з датою до назви файлів було додано ключове слово. Програма безкоштовна, завантажити її можна на офіційному сайті розробників за адресою www.unick-soft.ru.
4
Tiger Files Renamer - ще одна безкоштовна програма, яка допоможе вам перейменовувати велика кількість файлів за заданим алгоритмом. З її допомогою ви зможете перейменувати аудіофайли у відповідності з даними з ID3-тегів, змінювати назви зображень з урахуванням їх розміру або Exif-даних, дати та іншої інформації, «вшитой» в файли. Завантажити програму можна на офіційному сайті розробників за адресою www.dimonius.ru.
5
Якщо не одна з вищевказаних програм не задовольняє вашим вимогам до інструменту по комплексному перейменуванню групи файлів , скористайтеся потужним програмним засобом Professional Renamer. Програму можна завантажити на сайті розробників за адресою www.miklsoft.com.
6
За допомогою Professional Renamer ви зможете перейменовувати не тільки файли, але також і групу директорій (папок) і поддерікторій. При цьому можна встановити настройки як для перейменування розширень файлів , так і для виключення деяких файлів або папок зі списку для обробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8e7eg1nFExg