Як поповнити англійський словниковий запас.

Якщо ви непогано знаєте граматику англійської мови, можете коректно будувати фразу, але забуваєте значущі слова, це означає, що вам потрібно розширити лексичний запас . Для цього можна користуватися прийомами, які виробили студенти мовних вузів за довгі роки практики.
Вам знадобиться
  • словники - англо-російський і російсько-англійський, маленькі аркуші паперу, ручка, скотч, відео- та аудіоматеріали англійською мовою.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте, що вам необхідно розширення словникового запас а при вивченні англійської мови, ви можете скористатися безліччю методик, але є нескладний спосіб в домашніх умовах позбутися прогалин у познаніі.Работайте зі словником . Випишіть слова, які ви хотіли б запам'ятати. Найкраще вчити лексику по якійсь конкретній темі: "Сім'я", "Політичний устрій", "Літній відпочинок" і т.д. По-перше, ви зустрінете однокореневі слова, по-друге, слова однієї області вживання пов'язані логічно, тому вам простіше буде знайти потрібне слово в пам'яті, коли знадобиться (у кожному разі, відшукається синонім або пояснювало вираз).
2
Зробіть записочки. Методика, якою часто користуються студенти мовних факультетів, коли потрібно вивчати по кілька десятків слів в короткий проміжок часу, така: слід виписати всі слова з транскрипцією на невеликі папірці, на зворотному боці - переклад. Чорнило не повинні просвічувати, тому слід взяти щільний папір і уникати натиску при написанні.
3
Прикріпіть записки на видному місці. За допомогою скотча розмістіть записки "англійської" стороною назовні всюди: на холодильнику, на дверях в туалеті, на дзеркалі, на шафі. Головне - вони повинні кидатися в очі. Кожен раз, коли ви будете бачити їх, ви будете читати слово, потім дивитися переклад (на звороті). Через пару днів слова поселяться у вашій пам'яті, вам не потрібно буде нагадувати російське пояснення.
4
актуалізуються нову лексику. Найважливішим етапом в запам'ятовуванні нових слів є стадія актуалізації, тобто включення цих слів у живу мову. Для цього вам потрібно говорити або листуватися з носіями мови, злучати пісні і дивитися фільми без перекладу. Коли ви зможете вибирати точне слово досить швидко, вживати його в потрібному значенні в потрібній ситуації, можна вважати, що ви присвоїли цю лексичну одиницю, вона стала частиною вашого словникового запас а.
Зверніть увагу
Важливо знати всі значення слів. Це вірний спосіб не потрапити в незручну ситуацію, тому працюючи зі словником, переглядайте всю статтю, присвячену шуканої лексичної одиниці.
Корисна порада
Використовуйте для записок різнокольорові блоки з липкою стороною. Вони не залишають слідів на поверхні, легко знімаються. Крім того, використовуючи різні кольори блоків, ви можете одночасно вчити слова з різних тем.