Як описувати географічне положення рівнин.

Рівнини являють собою ділянки поверхні суші, а також дна океанів і морів, які характеризуються порівняно невеликим коливанням висот з незначним ухилом місцевості. Саме рівнини займають 64% суші нашої планети. Нижче наведемо приклад того, як правильно описувати географічне положення рівнин.
Інструкція
1
Наведемо приклад того, як описується географічне положення рівнин на прикладі Східно-Європейської рівнини. Саме вона (її ще називають Російська рівнина) є найбільшою рівниною на планеті Земля.
2
Розкажіть про протяжності і безпосередньому положенні рівнини. Наприклад, Східно-Європейська рівнина має протяжність близько 3 тисяч кілометрів з півночі на південь і з заходу на схід, розташовуючись на східній частині Європи. Дайте характеристику координат рівнини.
3
Опишіть природні умови на різних частинах рівнини, не забудьте згадати причини їх зміни в залежності від місця розташування. Ось так: На площі всієї Східно-Європейської рівнини відбувається часта зміна найрізноманітніших природних умов, що безпосередньо залежить від більш потужної сонячної радіації, а також зростаючого випаровування за напрямком з півночі на південь і більш континентальним кліматом з північного заходу на південний схід. Саме тому і природні зони на території даної рівнини починаються тундрою на півночі, а закінчуються пустелею (як на Прикаспійської низовини) на півдні.
4
Згадайте, якими морями омивається рівнина, які гори стоять на її кордоні. Приблизно ось так: на півночі рівнина омивається водами Баренцева і Білого морів, на півдні - Каспійського, Азовського і Чорного. На північному заході межує зі Скандинавськими горами, на заході і південному заході - з горами Центральної Європи, а також Карпатами, на сході - з Мугоджорамі і Уралом, на південному сході - з Кавказом.
5
Розкажіть трохи про населення рівнини (можна згадати, хто населяв її в минулому). Приклад, Східно-Європейська рівнина завдяки своєму рельєфу, а також наявності родючих степів і безлічі лісів освоювалася різними народами ще з давніх часів.
6
Археологічні розкопки дають докази того, що на території рівнини мешкали не тільки кочові, а й землеробські племена ще в 3-4 тисячолітті до н.е.