Як вибрати тарифний план.

Вибір тарифного плану мобільного оператора безпосередньо залежить від ваших пріоритетів і того, чим ви найбільше користуєтесь - дзвінками усередині мережі, дзвінками за межі області чи країни, SMS/MMS або інтернетом. Правильна розстановка пріоритетів допоможе підібрати оптимальний тариф.
Інструкція
1
Відвідайте сайти чотирьох найбільших операторів рухомого зв'язку Росії: - Білайн (www.beeline.ru); - Мегафон (www.megafon.ru); - Мобільні ТелеСистеми (www.mts.ru); - Теле2 (www. tele2.ru) .Перед там як вибирати розділ «Тарифи», виберіть свій регіон і область (місто), т.к. в різних регіонах вартість аналогічних послуг різна.
2
Тепер потрібно визначитися, кому ви телефонуєте і як часто. Якщо ви телефонуєте на один єдиний оператор - всередині мережі, вам підійде внутрішньомережевої тариф або тариф з безлімітного зв'язком всередині мережі, якщо ви говорите довго. Потреба в дзвінках на всі напрямки передбачає існування тарифів з єдиною вартістю хвилини розмови для абонентів всіх операторов.Обратіте увагу, що якщо іншим оператором користується тільки один або два знайомих людини, буде простіше підключити послугу «Улюблений номер», яка дає знижку на дзвінки за певним номеру.
3
Якщо ви часто залишаєте межі області, в якій проживаєте або країни, подивіться, скільки коштує хвилина розмови в роумінгу, і чи підходять до цього тарифу роумінгові послуги - знижки для дзвінків додому. Також якщо ви телефонуєте на міські телефони, зверніть увагу на вартість хвилини розмови зі стаціонарним номером.
4
Якщо ви говорите менше хвилини (короткі дзвінки), вам підійде тариф з посекундною тарифікацією розмови. Якщо ви можете розмовляти з одним абонентом по 30-40 хвилин і більше, вам підійде тариф з дорогою першої хвилиною і дешевими подальшими.
5
Для активних користувачів інтернету потрібно визначитися, в яких цілях і для чого ви використовуєте мобільний трафік. Для перегляду погоди та оновлення пошти або соціальних мереж 2-3 рази на тиждень підійде тариф з невеликою вартістю трафіку помегабайтно. Якщо ви збираєтеся використовувати смартфон як комп'ютер: качати великі файли, дивитися ролики на YouTube, грати в онлайн-ігри - вам потрібен безлімітний тариф або тариф з великим обсягом трафіку, наприклад, 4 Гб/місяць.
6
Також існує така додаткова опція, як пакети трафіку. Наприклад, за N-ну кількість рублів вам нададуть 100, 300, 500, 1000 або інша кількість мегабайт терміном на 30 днів.
7
Любителі повідомлень знають, що існують тарифи, на яких після 5, 10 або 20 SMS на добу наступні SMS-повідомлення (або MMS) стають безкоштовними або абоненту видається бонус у вигляді балів, додаткових хвилин або повідомлень.
8
Також зверніть увагу на тарифи з абонентською платою - бути може, краще і вигідніше купити SIM-карту «Все й одразу» і не думати про витрати на час розмов і трафік, а тільки раз на місяць поповнювати особовий рахунок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f-hiV_7hEbM