Як змінити системний час. Як змінюється час.

Змінити системне час можна при завантаженні комп'ютера, скориставшись відповідною опцією BIOS або просто виправивши час безпосередньо в графічному інтерфейсі Windows. Процедура зміни показань системних годин у версіях Windows Vista і Windows 7 дещо відрізняється від використаної в більш ранніх версіях ОС.
Інструкція
1
При використанні операційних систем Windows 7 і Windows Vista для доступу до установки системного часу спочатку клацніть двічі годинник в правому кутку панелі завдань.
2
Натисніть напис «Зміна налаштувань дати і часу», розміщену в віконці нижче календаря і годин. Таким способом ви відкриєте інше вікно, що має напис «Дата і час » в заголовку.
3
Відкрийте наступне вікно на шляху до потрібної налаштуванні, клацнувши кнопку з написом «Змінити дату і час ». Зверніть увагу на значок щита в лівій частині цієї кнопки - це означає, що доступ до зміни цього параметра можливий тільки при наявності у користувача повних прав адміністратора системи. Поле для зміни часу буде поміщено в правій панелі під круглими годинами у вікні, яке ви відкриєте.
4
Клацніть курсором миші показник числа годин, якщо він потребує корегування. Встановіть правильне значення, вводячи потрібні цифри з клавіатури або клацаючи стрілки біля правого краю поля або користуючись клавішами зі стрілками вгору і вниз. Таким же способом виправте значення хвилин і секунд.
5
Натисніть кнопку «ОК», щоб зафіксувати зроблені зміни.
6
При використанні ОС Windows XP доступ до установки системних годин можна отримати одразу після подвійного клацання по годинах в панелі завдань. Ця дія відкриває вкладку «Дата і час », в правій нижній частині якої поміщено поле налаштування годин, хвилин і секунд. Вам залишиться виконати операції, описані в кроках четвертому і п'ятому.
7
Існує й можливість відкрити цей компонент операційної системи з діалогу запуску програм - така операція працює однаково в будь-який з трьох систем. Для використання цього способу натисніть клавіші WIN + R або в головному меню на кнопці «Пуск» виберіть рядок «Виконати». Потім введіть команду timedate.cpl, натисніть кнопку «ОК» і переходите до встановлення часу, як це описано в кроках четвертому і п'ятому.