Як зібрати кубик-головоломку.

пазли - відмінний спосіб відволіктися від роботи і міської суєти, а також у цікавій формі потренувати власну логіку, до того ж вони розвивають математичне мислення. Однак часом зібрати головоломку зовсім непросто і, якщо ви вже зневірилися самостійно знайти місце для кожного кольорового квадрата в кубі, варто запам'ятати кілька підказок, які повинні полегшити процес складання.
Інструкція
1
Виберіть колір для верхньої площини і візьміть головоломку так, щоб кубик, що знаходиться в центрі верхньої площині, був обраного кольору.
2
Зберіть на верхній грані хрест обраного кольору. Центральні кубик і бічних граней повинні бути одного кольору із зібраним хрестом.
3
Далі зберіть кутові кубик і, що розташовуються у верхній площині. Для початку виберіть кут, з якого ви почнете збірку. Знайдіть на головоломці кубик, який потрапить у вибраний вами кут, і помістіть його в нижню площину прямо під обраним кутом.
4
Повертаючи нижню і будь-яку бічну сторону, розмістіть обраний вами кубик на верхню грань. Якщо не виходить правильно помістити кубик, зробіть ті ж дії, попередньо повернувши одну з граней на 90 ° або 180 °.
5
За такою ж схемою розташуйте решта кутові кубик і верхній грані. Якщо все зроблено правильно, то верхня грань повинна бути повністю зібраною.
6
Зберіть середній шар, правильно розташувавши його середні кубик і. Якщо в процесі зборки якісь із уже зібраних кубик ов верхнього або середнього шару перемістилися, обов'язково поверніть їх на свої місця до того як ви почнете збирати нижній рівень. На даному етапі складання повністю зібрані верхня і середня грані.
7
Для того щоб зібрати нижній шар, розташуйте залишилися кутові кубик і на їх місця. На цьому етапі нам не важливо, чи збігаються кольори кутових кубик ов з квітами прилеглих площин - головне, щоб всі чотири кутових кубик а знаходилися на своїх місцях.
8
Коли всі чотири кутових кубик а нижній площині знаходяться на своїх місцях, зіставте їх кольору з квітами всіх трьох граней, до яких вони прилягають. Тепер лише правильно розташуйте чотири середніх кубик а нижній площині.
Puzzle - в перекладі з англійської означає «головоломка». Зараз продається величезна кількість пазлів, які з сотень і тисяч фрагментів, які можна збирати не один місяць. Які ж основні правила складання пазлів?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили спробувати зібрати пазл вперше, не купуйте відразу картинку, що складається з декількох тисяч фрагментів. Оптимальне рішення для новачка - картинка, що складається з 500 деталей. Віддавайте перевагу зображенню з великими, добре промальовані деталями, не починайте свої досліди з пазлами з картин імпресіоністів. Купіть і спеціальний килимок для зборки головоломки, але якщо такої можливості немає, то підготуйте великий шматок фанери або картону. Головне, щоб потім його можна було легко перемістити, чи не розсипавши картинку.
2
Відкрийте коробку і обережно розпакуйте поліетиленовий кульок з фрагментами пазла. Висипте детальки в окрему коробку (або в пакувальну коробку від пазла), але так, щоб їх можна було вільно перебирати.
3
Виберіть з купки детальок фрагменти рамки, тобто ті, які мають одну рівну зовнішню сторону або дві (для кутів рамки). Складіть рамку, звіряючись із зображенням на кришці коробки.
4
Почніть збирати саму картинку, розклавши всі шматочки за кольорами (сині - до синіх, білі - до білих), і збирайте пазл по окремих його фрагментам (будиночок, дерево і т.п.). Постійно звіряйтеся з контрольною картинкою на кришці коробки. Не поспішайте прикріплювати готові фрагменти до рамки, поки всі самі значущі з них не будуть зібрані. Базовий принцип - чим більше деталей ви зможете скріпити один з одним, орієнтуючись за їх кольором і формою, тим краще.
5
Скріпите отримані фрагменти між собою і прикріпіть їх до рамки. Якщо кілька деталей залишилися незатребуваними, а в зображенні зяють «чорні діри», заповнити їх не важко. Готове зображення ви можете помістити в рамку під скло, наклеївши попередньо зібраний пазл на шматок картону, або знову його розібрати і скласти всі шматочки в коробку, щоб потім коли-небудь повернутися до цієї головоломці.