Як зробити вироби з пластиліну.

Пластилін все ж дивовижний матеріал. З нього можна зробити абсолютно будь-яку саморобку, він легко приймає і зберігає форму, а поява в продажі сучасних матеріалів для ліплення робить пластилін доступним і безпечним навіть для малюків. Навчати дітей ліпленню можна вже з однорічного віку, адже так цікаво тримати в руках податливу масу, надаючи їй різну форму. З дітьми старшого віку можна спільно робити цікаві падлюка .
Вам знадобиться
  • - Різнобарвний пластилін,
  • - Пластмасова стека,
  • - Паперові рушники для рук,
  • - Клейонка на стіл,
  • - Миска з водою для змочування рук.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте робоче місце: постеліть клейонку, приготуйте рушники та миску з водою.
2
Почніть з чого-небудь нескладного, наприклад, зробіть милу божу корівку, присіла відпочити на зелений кущик. Спочатку зробіть заготовки: велика куля червоного кольору для тулуба, маленькі чорні кульки для плям на спинці сонечка, зелений кулю для листочка, середнього розміру куля білого кольору для голови.На голові можна відразу зробити оченята і посмішку.
3
Тепер з'єднайте деталі - голову прикріпіть до тулуба, чорні кульки помістіть на спинку падлюка , а зелений кулька розкачайте в коржик, якій потрібно надати форму листа. Стеком проведіть на спинці падлюка смугу, що розділяє крила. Посадіть божу корівку на листочок. Іграшка готова.
4
Якщо під рукою знайдуться фігурні макарони (у формі машинок, літачків, тварин) і картон, можна зробити оригінальну листівку татові на День Народження. Продумайте, що конкретно буде зображено на листівці. Наприклад, зробіть синє небо з яскравим сонцем, зелену галявину, по якій їдуть машинки і де відпочивають забавні звірі, а в небі над ними летить літачок.
5
Нижню частину картону заліпите зеленим кольором, не залишаючи прогалин. Виконайте те ж саме з верхньою частиною, але використовуйте синій або блакитний колір. З жовтого пластиліну зробіть сонечко, прикріпіть його в кутку падлюка .
6
Потім прикрасьте листівку макаронами: літак в небо, машинки на галявину. При бажанні листівку можна прикрасити веселкою або пластиліновими квітами. Якщо покрити готову саморобку акриловим лаком із флакона-розпилювача, вона збережеться надовго.
7
У кожному будинку знайдеться непотрібний компакт-диск, який легко перетворити в подарунок на 8 Березня. Зробіть кульки-заготовки для квітів. Використовуйте різні кольори, чим яскравіше і незвичніше, тим краще. Тепер на диск прикріпляйте пластилін, формуючи квіточки: серединка і пелюстки навколо. Дайте простір фантазії, квіти можуть бути якими завгодно.
8
З зеленого пластиліну зробіть листочки і прикріпіть їх в потрібних місцях. Квіточки можна прикрасити яскравими спіральками з пластиліну, а простір між квітами - маленькими зеленими або білими кульками. До готової поделке прив'яжіть шнурок або атласну стрічку. Подарунок готовий!
Зверніть увагу
Після закінчення робіт обов'язково вимийте руки з милом.
Корисна порада
Пластилінові вироби можна покривати акриловим лаком для більшого збереження.