Як встановлювати програми на андройд.

Програми для Android, також як і додатки для Windows Mobile, Apple iOS і Java-платформ, можна встановлювати з комп'ютера або зі спеціальних інтернет-сайтів - магазинів додатків. Розглянемо два способи установки додатків на мобільну ОС Android.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - завантажити додаток з фірмового магазину. Для смартфонів на базі операційної системи Android - це Android Market. Магазин Android Market предустановлен на всі телефони під управлінням Android. При першому заході в цю програму через мобільний телефон, потрібно зареєструватися, придумавши логін і пароль. Після цього ви потрапите в категорії «Ігри» та «Програми», які розсортовані за типом і призначенням, а також по ціні: платні і безкоштовні.
2
Вибравши безкоштовну програму, просто натисніть «Завантажити» на екрані смартфона, і додаток буде завантажено та встановлено автоматичні. Для скачування платних ігор і програм, знадобиться ввести дані кредитної картки, в тому числі секретний код, для оплати додатки розробникам. Сума вартості додатка буде списана з вашої пластикової карти.
3
Дещо по іншому йде установка додатків з комп'ютера на телефон. Програми Android мають формат * .apk. Завантажте виконуючий apk-файл в будь-яку директорію на карті пам'яті пристрою. Якщо з apk-файлом йшов так званий «кеш» (папка з файлами і структурою додатки), то тоді таку папку з кешем потрібно покласти на карту пам'яті в директорію розробника. Зазвичай до кешу йде опис, яку папку потрібно створити на карті пам'яті і куди її помістити, щоб додаток запрацювало. Після створення спеціальної папки помістіть в неї кеш.