Як знімати гроші з інтернет-гаманця. Як зняти гроші з інтернет гаманця через банк.

Найшвидший спосіб виведення грошей з інтернет- гаманця - перерахування їх на карту, прив'язану до нього. Таку можливість надають своїм користувачам, зокрема, системи Webmoney і Яндекс. Гроші . Але вибір банків при цьому обмежений.
Вам знадобиться
  • - гаманець або рахунок в електронній платіжній системі з позитивним залишком на ньому;
  • - карта банку-партнера системи;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Список банків, карти яких можна прив'язати до електронного гаманця, можна знайти на сайті цікавить платіжної системи. Їх список в кожному випадку невеликий. Наприклад, "Альфа-банк" працює і Webmoney, і з Яндекс. Гроші . Останній співпрацює в цьому напрямку також з "Росевробанке" і банком "Відкриття" .Далі потрібно вибрати кредитну організацію із запропонованих системою, відкрити в ній пластикову карту і прив'язати її до електронного гаманця, слідуючи інструкціям на сайті системи і в інтерфейсі інтернет-банкінгу. Процедура прив'язки займає кілька хвилин і не представляє особливої складності. По її завершенні можна відразу приступати до висновку грошей із системи на карту.
2
В системі Яндекс. Гроші для виводу коштів потрібно клікнути на посилання "Вивести" і вибрати банк, на карту якого спрямовуються кошти. В Webmoney - вибрати гаманець з номером вашої банківської карти, прив'язаною до рахунку і вибрати відповідну команду в його контекстному меню. Виведення грошей з Webmoney можливий з рублевого гаманця на рублевий же рахунок у банку. Гроші в інших валютах мають бути попередньо конвертовані в рублі через електронний обмінний пункт.
3
Особливо зручно виводити кошти з Яндекс. Гроші . В інтерфейсі запиту можна вказати не тільки суму, яку треба вивести в банк, але і скільки списати з рахунку. У другому випадку система сама порахує, скільки повинно надійти на карту за вирахуванням її комісії за виведення. В Webmoney комісії за виведення коштів і переклад між гаманця ми доведеться вирахувати самостійно. Потім в Яндекс. Гроші досить ввести платіжний пароль. В Webmoney же потрібно буде підтвердити виставлений рахунок. А якщо з'ясується, що комісія за виведення не вписується в залишок в електронному гаманці - скасувати його і виставити новий, скоригований.
4
Виведені з системи гроші надходять на карту в лічені секунди, після чого їх можна витрачати, розплачуючись карткою або зняти готівку в банкоматі. Доступний також виведення коштів на рахунок в будь-якому російському банку, але в цьому випадку їх рух займе до трьох днів.
Зараз для багатьох людей гроші на інтернет-гаманцях стали звичною і навіть необхідною річчю. За допомогою віртуальних грошей можна оплачувати велика кількість послуг, не виходячи з дому. Але іноді їх потрібно вивести, і найпростіше - на банківську карту.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
На сайті платіжної системи, з який ви маєте намір вивести гроші, знайдіть список банків, на рахунки яких можна перевести платіж. Далі система запропонує вам вибрати кредитну організацію і відкрити пластикову картку, прив'язану до цієї організації. Цю картку потрібно буде закріпити за власним гаманцем. Зазвичай платіжна система прописує докладні інструкції щодо того, як це можна зробити.
2
Далі ваші дії будуть залежати від того, який саме платіжною системою ви користуєтеся. Якщо це Яндекс, то потрібно буде натиснути посилання «вивести» і вибрати потрібний вам банк. Якщо це Webmoney, то тоді виберіть гаманець, до якого прив'язана ваша банківська карта, і знайдіть потрібне вам дію в меню. Якщо валюти вашого гаманця і карти не збігаються, то спочатку обміняйте гроші в гаманці на валюту карти. Ця операція займає буквально лічені секунди і здійснюється безпосередньо всередині платіжної системи. Як правило, додаткова грошова комісія за обмін коштів не знімається.
3
Зручніше виводити гроші з платіжної системи Яндекс. Комфортний інтерфейс дозволяє вибрати суму, яку необхідно перевести, і та кількість коштів, яке вам зараз необхідно списати з рахунку. Система автоматично визначить і спише суму комісії. В будь платіжній системі вам треба буде підтвердити переклад за допомогою пароля або спеціального коду.
4
Надходження на карту відбувається дуже швидко, буквально протягом декількох хвилин. Потім ви можете розпоряджатися грошима на карті на свій розсуд і так, як вам буде зручно. Таким способом ви можете перевести гроші не тільки на карту, але і на банківський рахунок. Правда, тоді переклад йтиме протягом трьох днів. Як саме виводити гроші з платіжної системи - в підсумку вибирати вам.