Як виїхати до Чехії. Як виїхати на роботу в Чехію.

Чехія є однією з найбільш ліберальних і вільних країн Європейського Союзу, коли справа стосується міграції. Вона давно вже відкрила свої двері для безлічі мігрантів зі Сходу і Заходу. Отримати посвідку на проживання або візу в Чехію для багатьох іммігрантів вже давно не є важкою задачею.
Вам знадобиться
  • Студентська, робоча або бізнес віза.
Інструкція
1
Одним із найчастіших випадків міграції є виїзд в Чехію по студентській візі. Це досить перспективний варіант для майбутніх фахівців, т.к. в цьому випадку з'являється можливість отримати освіту європейського рівня безкоштовно. Правда, це за умови, що викладання вестиметься на чеському язике.После зарахування на курси чеської мови видається підтверджуючий документ, який дає право на проживання в Чехії протягом року по студентській візі, яку можна буде повторно продовжити при вступі до університету (воно відбувається в 90-95% випадків).
2
Другим варіантом переїзду можна вважати отримання робочої візи. Найчастіше воно вимагає хорошого знання чеської або англійської мови. Легко отримують таку візу IT фахівці. Більш того, по робочій візі можна отримати вид на постійне місце проживання вже через 2,5 року. Однак влаштуватися на роботу в Чехії не так просто, для цього треба мати освіту в якійсь із технічних областей.
3
Найпоширеніший варіант імміграції - відкриття фірми. В Чехії внесок на відкриття бізнесу порівняно невеликий, що дозволяє сім'ям, які вирішили створити власний бізнес, практично безперешкодно переїхати в країну і згодом отримати вид на ПМЖ і право безперешкодно переміщатися по країнах Шенгенської угоди. Реєстрація бізнесу в Чехії за термінами займає близько двох місяців.
Зверніть увагу
У видачі візи чеське консульство відмовляє в рідкісних випадках.
Корисна порада
Також отримати вид на ПМЖ можна, якщо один з близьких родичів заявника є громадянином Чехії. В такому випадку буде навіть необов'язково отримувати ВНЖ, оскільки імміграція такого іноземця відповідає інтересам зовнішньої політики республіки. Майже у всіх інших випадках отримання ПНЖ можливо тільки після 5 років проживання на території країни.