Як запросити на вечірку.

Свята бувають в житті не дуже часто. Велику частину часу займають робота і побут. Тому якщо іноді видається привід відзначити важливу подію, хочеться влаштувати все по вищому розряду. Починаючи від запрошення на вечірку , закінчуючи сервіровкою святкового столу.
Інструкція
1
Запросити на вечірку гостей можна по-різному, в залежності від того, захід якого масштабу ви плануєте.
2
Якщо ви влаштовуєте романтичну вечерю для двох, запрошення можна обіграти дуже вишукано. Купіть красиву листівку з картинкою на любовну тематику. Напишете в ній текст запрошення, дату і час, коли ви плануєте організувати вечерю. Сховайте листівку де-небудь в кімнаті. Коли друга половинка прийде додому, пограйте в "гаряче - холодно". Так ви не просто оригінально запросіть кохану людину на романтичну вечерю, але і весело проведете звичайний будній вечір.
3
Якщо ви плануєте організувати вечірку для 5-10 осіб, запросити їх можна по телефону. Зателефонуйте друзям заздалегідь, як мінімум за тиждень до події. Тоді ваші знайомі зможуть скоригувати свої плани і обов'язково прийдуть на ваше свято. Напередодні вечірки краще ще раз поспілкуватися з друзями, так ви будете знати точно, хто прийде, а кого не пускають невідкладні справи.
4
Якщо ви готуєте масштабна подія - ювілей, весілля, корпоративну вечірку , то оповіщати про нього гостей краще за допомогою запрошень.
5
Можна купити готові листівки, а можна замовити запрошення за власним дизайном. Попросіть співробітників друкарні відразу надрукувати потрібний текст на розвороті листівки.
6
В тексті обов'язково вкажіть дату і місце проведення вечірки, форму одягу та на скільки осіб розрахований запрошення.
7
Якщо ви впевнені в списку запрошених, то можна відразу надрукувати запрошення з іменами. Якщо склад присутніх на вечірці ще не затверджений, то доведеться вписувати імена самостійно перед відправкою.
8
Потім потрібно підготувати списки адрес для розсилки запрошень і замовити доставку через кур'єрську службу.
9
Особливо важливим персонам краще додатково зателефонувати і запросити на вечірку особисто.