Як підключити мережеву папку. Як знайти папку мережеві підключення.

Шукати кожен раз папки в підключених по локальній мережі комп'ютерах не дуже зручно, набагато простіше користуватися каталогами, підключеними в якості «Мережевого диска». Цю процедуру досить проробити один раз для кожної більш-менш часто використовуваної папки в локальній мережі.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і у випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Підключити мережевий диск». Точно такий же пункт є і в контекстному меню ярлика «Мережеве оточення» - можете скористатися ним. Якщо цих ярликів немає на вашому робочому столі, то відкрийте меню на кнопці «Пуск», знайдіть у ньому рядки з тими ж написами і клацніть правою кнопкою їх. А якщо і там їх чомусь не виявиться, то натисніть клавіші WIN + E, щоб запустити Провідник, відкрийте в його меню розділ «Сервіс» і клацніть «Підключити мережевий диск» там.
2
Оберіть букву для підключається в якості мережного диска папки зі списку «Диск» у вікні.
3
Натисніть кнопку «Обзор», знайдіть мережеву папку , яку слід підключити і натисніть кнопку «Відкрити». Можна ввести адресу з клавіатури, якщо ви знаєте ім'я комп'ютера і шлях до потрібного каталогу.
4
Поставте відмітку в полі «Відновлювати при вході в систему», якщо ви збираєтеся використовувати мережеву папку постійно. У цьому випадку при кожному завантаженні комп'ютера операційна система буде підключати папку .
5
Натисніть кнопку «Готово».
6
Можна провести процедуру підключення мережевої папки в іншій послідовності. Для цього спочатку відкрийте компонент «Мережеве оточення» - це можна зробити подвійним клацанням відповідного ярлика на робочому столі, іконки в Провіднику Windows або вибором рядка «Мережеве оточення» в меню на кнопці «Пуск». Як би ви це не зробили, ОС відкриє мережеве оточення в Провіднику.
7
Перейдіть до подключаемой папці і клацніть її правою кнопкою миші - в контекстному меню буде той же пункт «Підключити мережевий диск». Виберіть цей пункт, і відкриється описане вище вікно компонента. Поле «Папка» в ньому буде неактивно, оскільки адреса клацнути вами папки система визначить сама. Залишиться проробити операції, описані в кроках четвертому і п'ятому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ThJPptVFQrg