Як клеїти бамбукові шпалери на стелю. Як поклеїти флізелінові безструктурні шпалери на стелю.

Рідко можна зустріти стелю , на якому немає пір, ямок і тріщин. Виправити такого роду проблеми можна самостійно. Для цього потрібно наклеїти на стелю флізелінові шпалери. Саме вони приховають все недоліки стелі.
Інструкція
1
флізеліновимі полотно, завдяки своїй товщині, допоможе приховати недоліки стелі, а також дозволить без напруги обклеїти його. Даний вид шпалер не розтягується. Варто відзначити, не відбувається утворення пухирів при намоканні клеєм. Його можна легко накласти і розправити по поверхні. Клеїть потрібно наносити відразу на стелю . Обов'язково потрібно подбати про підготовку поверхні. Вона повинна бути чиста і суха. Її необхідно покрити ґрунтовкою. Це сприяє кращій адгезії клею.
2
Обклеїти стелю шпалерами на флізеліновій основі досить просто. Не потрібно копітко підганяти полотнища встик. Однак існує одна особливість. Необхідно накладати шпалерні листи внахлест, а потім вирівнювати лінію стику допомогою обрізання надлишку по лінії попереднього. Дотримуючись дану технологію, ви отримаєте рівний ряд полотнищ. Після цього обов'язково дайте флізелінові шпалер просохнути. Не забувайте про те, що свіже повітря може порушити даний процес. У підсумку, монолітна картина може не вийти, а відійшли ділянки тільки зіпсують вашу працю. Саме тому потрібно обов'язково закрити двері і вікна в кімнаті.
3
Після того, як шпалери висохли, можна переходити до наступного етапу. Він полягає в правильній фарбуванні флізелінових шпалер. Для початку визначтеся з кольором. Для стелі найкраще підходять ніжні і приємні тони. Добре дивіться небесно-блакитний, світло-персиковий, сніжно-білий колір. Колір стелі повинен гармонійно поєднувати з кольором стін. Добре підходить водоемульсійна латексна фарба. Для її нанесення найкраще використовувати звичайний м'який валик. Наносити фарбу потрібно перпендикулярно вікну. Фарбу потрібно нанести в два шари. Тим самим закриються все не прокрашенние ділянки першого разу.
4
Якщо ви вирішили обробити кімнату ліпниною, то фарбувати їх потрібно відразу разом з стельовими флізеліновимі шпалерами. Для цього використовуйте кисть, а не валик. Добре потрібно фарбувати сполучні шви карнизів.
Існує кілька варіантів обробки стелі. Це може бути побілка, обклеювання шпалерами, підвісні і натяжні варіанти. Методи мають своїх прихильників і супротивників. Тим не менш, лідируючі позиції займає застосування шпалер. Різновидів цього оздоблювального матеріалу досить багато. Однак не всі їх можна застосовувати для обклеювання стелі.
На ринку представлені як давно відомі вироби, так і недавно з'явилися. Для обробки приміщень застосовують такі шпалери: - паперові; - зі скловолокна; - флізелінові; - жідкіе.Ізделія мають як переваги, так і недоліки. Спираючись на характеристики, можна судити про те підходять ці шпалери для стелі чи ні.

Паперові шпалери

Найбільш дешевий, але не найгірший варіант для обклеювання стелі. Папір, з якої їх виготовляють досить щільна, що виключає розрив вироби в процесі роботи. Цей варіант найбільш екологічний, дозволяє стелях «дихати», але недовговічний. У разі забруднення паперові шпалери тільки замінюють. До того ж вони «бояться» вологи. Тому для санвузла вони не годяться. З існуючих різновидів на даний момент можна виділити: гладкі, структурні і фотошпалери. Переваги: - екологічність; - повітропроникність; - дешевізна.Недостаткі: - недовговічність; - нестійкість до вологи; - схильні до дії ультрафіолету.

Шпалери з стекловолкна

Для їх виготовлення використовують пісок, глину, соду, вапняк. Ці натуральні компоненти, також як і вироби з них, безпечні для людини. Особливий метод виробництва зробив ці шпалери стійкими до вологи і високих температур. Вони дуже міцні і довговічні. Скловолоконні шпалери підходять для обклеювання стелі тільки із застосуванням спеціального клея.Достоінства: - екологічність; - міцність; - повітропроникність; - антистатичні властивості; - вогнестійкість; - довговічність; Недоліки: - частки скловолокна в процесі обклеювання можуть потрапляти на шкіру, що провокує свербіж; - при фарбуванні поверхні велика витрата фарби.

Бамбукові шпалери

Рулонне неткане полотно виготовляється з целюлозних волокон з добавками. Флізелінова підкладка надає шпалерам міцність і дозволяє обклеювати ними поверхні з невеликими дефектами. Їх можна використовувати навіть якщо на стелі є мікротрещіни.Достоінства: - приховує дрібні недоліки поверхні; - клей наноситься тільки на підставу; - не токсичні; - стійкі до ультрафіолету; - не бояться усадки підстави в процесі експлуатаціі.Недостаткі: - притягують пил; - висока вартість.

Рідкі шпалери

З'явився цей оздоблювальний матеріал не так давно. При виготовленні рідких шпалер використовують бавовну, який екологічно чистий. До складу також входить незначна частина синтетичних волокон. Наносити рідкі шпалери на стелю нескладно. Особливого догляду вони не требуют.Достоінства: - екологічність; - Антистатичність; - не потрібно усунення дрібних дефектів підстави перед обклеюванням; - легкість догляду; - мають звукоізоляційні властивості; - можливість усунення дефектів шпалер на невеликому участке.Недостаткі: - не можна мити; - дорожнеча .