Як зустріти ювіляра. кіноконкурсах на юбілейсценаріі з фільмів.

Ювілей - дуже важлива подія в житті кожної людини. Воно означає, що частина шляху вже пройдена, накопичені мудрість і досвід. У той же час це початок нового, наповненого досягненнями та відкриттями життєвого відрізка. Ювілеї завжди намагаються святкувати більш пишно в порівнянні зі звичайними днями народження.
Інструкція
1
Зустріти ювіляра потрібно незвично, щоб він відразу отримав заряд позитивних емоцій і святкування пройшло на позитивній хвилі.
2
Можна запозичити сценарій зустрічі з голлівудських фільмів. Для того щоб вітання вдалося, заздалегідь домовтеся з гостями. Вам потрібно організувати тишу, коли увійде ювіляр, і присутні нічим не повинні видати своє місцезнаходження.
3
Потім роздайте всім хлопавки, конфетті, ковпаки та бенгальські вогні. Зателефонуйте ювіляру, щоб дізнатися, коли він прийде. За п'ять хвилин до приходу зберіться біля входу і погасите світло. Коли іменинник відкриє двері й увійде, включіть світло і починайте вітати увійшов. Чим більше шуму ви створите, тим краще ювіляру запам'ятатися ваша зустріч.
4
Якщо американські традиції вам не близькі, зверніться до російського минулого. В давнину почесних гостей зустрічали хлібом і сіллю.
5
Для організації такої зустрічі вам знадобляться староруські костюми, кокошник, коровай та вітальні частівки. Пошукайте варіанти текстів в інтернеті або придумайте приспівки самі.
6
Коли ювіляр увійде, низько вклоніться і запропонуйте йому "хліб-сіль". Також традиційно іменинник повинен випити при вході чарку з міцним напоєм.
7
Ще ювіляра можна зустріти присвяченій йому піснею, яку краще скласти самостійно. Візьміть популярну мелодію і придумайте підходящі нагоди слова. Попросіть всіх гостей розучити текст пісні або просто запам'ятати приспів. Коли ювіляр увійде, включіть музику і хором виконаєте твір.
8
Також до приходу ювіляра можна підготувати стінгазету, присвячену його життю. Прикріпіть її на самому видному місці і прикрасьте повітряними кулями і мішурою.
9
Щоб зустріч ювіляра пройшла успішно, не забувайте про головне. Не так важливо, які будуть слова в пісні й доладно чи придумано привітання. Суть в тому, щоб всі привітання вимовлялися від чистого серця, а для цього обов'язково вкладіть в них частинку душі.