Як розпалити ладан. Як запалювати ладан в лампадці.

В церкві під час богослужінь кадили ладан . Його запах заспокоює, налаштовує на спокійний стан, на молитву і спілкування з Богом і своїм внутрішнім світом. Такого ж стану умиротворення можна досягти і вдома, потрібно тільки розпалити ладан .
Вам знадобиться
  • Ладан
  • Уголь
  • Кадильница
  • Лампада
  • "Паучок"
Інструкція
1
Перший спосіб розпалювання ладан а - на вугіллі. Для цього потрібно взяти вугілля, розпалити його. Але ні в якому разі не кладіть ладан на розпечений червоний вугілля. Спочатку потрібно, щоб вугілля трохи охолов. Для цього почекайте 10-15 хвилин, поки вуглинку покриється попелом. Після цього можна покласти на нього ладан .
2
Другий спосіб - ладан можна розпалити в кадильниці. Для цього потрібно попередньо нагріти вугілля на газовій або електричній плиті до червоного, при цьому краще розжарити вуглинку з двох сторін. Для зручності можна використовувати великий пінцет або щипці. Потім розігрітий вугілля потрібно помістити в кадильницю, а навколо нього акуратно розкласти шматочки ладан а і закрити кришкою.
3
Якщо ж у вас немає кадильниці, але є масляна лампадка, то можна розпалити ладан в "павучки". "Павучок" - це спеціальна металева насадка на лампаду. Спочатку потрібно запалити лампаду, потім на неї поміщається підставка. На підставку кладеться шматочок ладан а.Еслі ваш ладан НЕ шматочками, а порошковий, то попередньо такий ладан потрібно розламати на невеликі кусочкі.Как тільки підставка нагрівається від гніту лампадки, ладан починає виливати ніжний тонкий аромат. Потрібно зауважити, що воскуріванія ладан а на підставці проходить довше, а аромат тонше, так як температура під павучком нижче, ніж на самому вугіллі.
4
Якщо ладан в підставці НЕ кадили - перевірте, чи не гасне чи лампада. Це може бути в наступних випадках: 1. Може бути погане масло. Придбайте вазелінове, воно краще горіт.2. В лампадці поганий гніт, зроблений з ненатуральних матеріалів. Такий гніт можна замінити на шматок бінта.3. Занадто товстий гніт, що щільно сидить в отворі і не дає підніматися по ньому маслу. Для усунення цієї проблеми потрібно витягнути кілька ниток з гнота, щоб гніт рухався в поплавці досить вільно.
5
Якщо у вас немає ладан а, але вам хочеться відчути атмосферу храму, то вам допоможуть спеціальні кадильний свічки. Їх називають "монашки". При їх виготовленні використовуються ладан , ароматичні компоненти і вугілля.
Корисна порада
Очистити підставку можна після її остигання, підставивши під струмінь холодної води.