Як відремонтувати двд.

Несправність DVD-ROM приводу - це неприємність, яка може стати серйозною перешкодою для роботи власника персонального комп'ютера. Несправний привід не здатний записувати і читати DVD-диски, і це завдає чимало незручностей, але якщо ви володієте певними технічними навичками, ви можете власноруч відремонтувати DVD-привід. Тип ремонту залежить від того, що стало причиною несправності.
Інструкція
1
Найчастіше DVD-привід перестає працювати через збільшеного тертя в механізмі завантаження диска, зносу приводного ременя, або несправності лазера - лінза лазера може забруднитися, а також у лазера може знизитися ККД. Для ремонту витягніть привід з системного блоку, від'єднавши від нього всі кабелі.
2
Візьміть тонкий дріт або канцелярську скріпку і просуньте кінчик дроту в технологічний отвір під прийомним лотком приводу, щоб висунути його назовні. Вийміть лоток до упору, після чого звільніть кріплення передньої панелі DVD-приводу.
3
Витягніть панель на себе, а потім відкрутіть гвинти за допомогою викрутки і зніміть залишилися панелі приводу. Зніміть кріплення, за допомогою яких лоток тримається на основній частині конструкції.
4
Візьміть пензлик і ретельно очистіть механізм DVD-приводу від пилу, а потім видаліть залишки старого мастила за допомогою шматочка чистої тканини. Нанесіть свіжу силіконову змазку в потрібні місця механізму, після чого поміняйте приводний ремінь на новий.
5
Змочіть шматочок тканини в спирту і акуратно протріть поверхню нового приводного ременя і механізмів приводу. Візьміть спеціальну очищувальну серветку для техніки і протріть лінзу лазера від пилу.
6
При необхідності ви можете відрегулювати величину струму лазера в приводі - для цього запустіть привід без передньої панелі, встановивши на каретці з лазером потенціометр, що визначає величину його струму. Повертайте гвинт, що визначає величину струму, в одну і в іншу сторону, стежачи через програму Nero Disc Speed за якістю читання диска.
7
Коли ви помітите, що диски читаються найкращим чином, залиште гвинт в тому положенні, в якому він знаходиться. Зберіть DVD-привід, надівши на нього передню панель, і закрийте системний блок.