Як відрізнити справжнє хутро. хутро лисиці на дотик.

Суворі російські зими вельми важко пережити без теплих речей з натурального хутра . Подібні вироби, як правило, коштують дуже дорого, тому ризик купити підробку досить великий. Щоб відрізнити справжнє хутро, потрібно знати декілька правил вибору.
Вам знадобиться
  • сірники або запальничка
Інструкція
1
Якщо ви робите покупку в дорогому салоні, то швидше за все, вам запропонують хутряний виріб високої якості, супроводжуване сертифікатами та не потребує перевірці на достовірність. Проте ні для кого не секрет, що в брендових магазинах ви переплачуєте за марку і престиж. Дуже багато хто воліє купувати верхній одяг на спеціалізованих ринках або дрібних магазинчиках. У цьому випадку економія виявиться суттєвою, однак і ризик бути обманутим дуже великий. Перш за все вам необхідно відрізнити справжнє хутро від штучного, адже синтетичні матеріали сьогодні можуть бути найвищої якості. Покладіться на свої тактильні відчуття. Натуральне хутро щільний, але гладкий і ніжний на дотик. Дотик до нього порівнянно з киснем шовку або водної гладі. Спробуйте зім'яти шкуру або продукт якщо воно зроблено з натурального хутра , то тут же прийме первісну форму. Нова хутряна річ буде мати характерний запах вичиненої шкури, річ зі штучного хутра володіє синтетичним запахом тканини. Але найбільш безпрограшний варіант - відірвати один волосок і підпалити його. Штучна ворсинка попросту розплавиться і виділить їдкий запах пластика, а натуральна згорить і розсиплеться з характерним запахом паленого волосу.
2
Після того, як ви зрозуміли, що хутро- натуральний, вам необхідно переконатися, що недобросовісний продавець не видає один хутро за одною. Зрозуміло, найчастіше підробляють дорогі хутра . Щоб не потрапити в халепу, необхідно знати прості правила, як саме потрібно розглядати хутро. Замість натуральної норки вам можуть намагатися продати кролика, степову нірку або бабака. Натуральна норка має щільний рівний ворс однієї довжини, м'який підшерсток. Хутро не повинен бути колючим або надто довгим, а на дотик - гладким і шовковистим. Бобровий хутро часто намагаються підмінити нутрією, яка більш жорстка і коротка. Натуральний бобер дуже м'який і пухнастий з щільним підшерстям. Хутро чорнобурої лисиці довгий і м'який на дотик, а при уважному розгляді ворсинки ви обов'язково побачите три кольори.
3
Розгляньте готовий виріб. Якщо є можливість, підійміть підкладну тканина - на якісному виробі будуть стояти штампи фабрики (на вивороті або швах). Якщо мова йде про хутряному пальто, воно завжди повинно супроводжуватися сертифікатом виробника з усією інформацією про походження хутра .
Зверніть увагу
Зверніть увагу на ціну виробу. Занадто низька вартість у порівнянні із загальним ринковим рівнем може свідчити про підробку.
Корисна порада
Якщо ви купуєте шубу з натурального хутра за кордоном, сертифікат і товарний чек на нього можуть вимагати на митному контролі, тому обов'язково збережіть ці документи при покупці.
Збираючись купити хутряний виріб, ми ризикуємо бути обдуреними і придбати підробку. Буває, що найменш цінне хутро видають за більш дорогий, адже сучасні технології з вироблення шкурок сильно зробили крок вперед. Особливо часто підробляють норку.
Інструкція
1
Щоб уникнути обману при купівлі хутряного виробу, звертайтеся до продавців, які торгують на ринку даним товаром не перший рік і, що зуміли себе зарекомендувати, будь то магазин, чи підприємець. Вони ж зможуть дати професійні рекомендації.
2
Ретельно розгляньте виріб. Недобросовісні продавці за норку з успіхом здатні видати бабака або фарбованого кролика. Відрізнити хутро норки можна на дотик: він порівняно жорсткий, пружний, майже відразу ж прагне прийняти колишню форму і не може бути колючим. У нього добре виділений щільний, рівний, підшерсток і над ним - як би голчастий остевой волосся рівної довжини. Хутро бабака і кролика занадто м'який, а остьове волоски разновеликие.
3
Пам'ятайте, що сучасні технології здатні піддавати хутро «перукарським процедурам. Носкість хутра норки визначається ламкістю ості. Її можуть стригти, щипати. Сенс цих процедур - зовсім видалити ость, або зрівняти остевой волосся з подпушью.
4
У цьому випадку проведіть долонею по хутрі проти шерсті. Повинно відчуватися легке поколювання від підстрижених остьових волосків.
5
Щоб відрізнити хутро норки від фарбованої підробки, вивчіть його з вивороту, шкіра повинна залишатися білою або кремовою, не мати ніяких слідів фарби.
6
Майте на увазі, що шкурка справжньою норки завжди блискуча і якщо вона не піддавалася фарбуванню, на ній зустрічаються рідкісні поодинокі білі волоски, які не псують її виду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BHYtDbjCgDk
Корисна порада
Залишайтеся уважними при купівлі, і ви уникнете розчарування, а куплена річ буде довго радувати вас. Адже цінність хутра норки полягає в його зносостійкості. Він з успіхом може носитися до десяти сезонів. За еталон стійкості меховщики приймають хутро видри і прирівнюють його до 100%. Хутро норки має рівень стійкості 70%, при цьому вироби з нього відрізняються дивовижною витонченістю.