Як кріпити стінну панель для кухні. Стінові панелі для кухні їх установка.

Сучасний ремонт - це широкий вибір оздоблювальних матеріалів, які використовуються при обробці тих чи інших приміщень. Існує маса матеріалів, за допомогою яких можна прикрасити стіни вашого будинку, і один з них - це стінові панелі. Такі панелі стануть вдалим рішенням для обробки кухні, так як за ними легко доглядати, вони легко миються і відрізняються довговічністю. Закріпити на кухні стінові панелі нескладно - для цього монтується дерев'яний каркас.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - рулетка;
  • - рівень;
  • - оцинковані саморізи;
  • - дюбелі;
  • - молоток.
Інструкція
1
Розрахуйте кількість панелей, щоб не помилитися - розділіть довжину кухонної стіни на ширину панелей. В результаті ви отримаєте кількість панелей, якими потрібно закрити одну стіну.
2
Якщо в стіні є вікно або дверний проріз, виміряйте його площа і відніміть дану цифру з довжини стіни. Також придбайте фурнітуру - куточки і профілі для кріплення панелей в кутах і дверних отворах.
3
Після того як пластикові панелі проведуть в кухонному приміщенні не менше 12 годин, розпакуйте їх і приготуйте рейки з дерева для виготовлення каркаса-обрешітки. Розмітьте стіни і закріпіть згідно з розміткою рейки за допомогою дюбелів і саморізів, дотримуючись відстань між рейками в 50-60 см.
4
Розміщуйте рейки горизонтально, паралельно підлозі і перевіряйте їх горизонтальність за допомогою рівня. Якщо ви хочете закріпити облицювальні панелі не вертикально, а горизонтально, встановлюйте рейки обрешітки в вертикальному положенні. Решетування завжди повинна бути перпендикулярна напрямку панелей.
5
Перш ніж встановлювати на закріплену обрешітку ПВХ-панелі, обробіть рейки спеціальним захисним просоченням, щоб вони не псувалися під впливом вологого повітря. Потім встановіть кутові профілі для монтажу панелей і починайте встановлювати панелі, починаючи з лівого внутрішнього кута, рухаючись до вікна або до дверей.
6
Вставте край першої панелі в паз куточка, а її кріпильний край встановіть на дерев'яних рейках за допомогою скоб. Другу панель закріпіть в пазу першої панелі і закріпіть її кріпильний край на обрешітці. Продовжуйте закріплювати інші панелі аналогічно першим двом. Перевірте вертикальність панелей за допомогою рівня.
7
Останню панель вставте краєм в паз куточка, закривши з'єднання. Після того як кухонні стіни будуть повністю закриті панелями, встановіть плінтуса між стінами і підлогою.