Як обставити малогабаритну квартиру. дизайн квартир студій маленьких.

Квартирне питання по раніше залишається одним з найактуальніших в сучасному житті. Ціни на квадратні метри невпинно ростуть, а можливостей у населення придбати ці самі квадратні метри, на жаль не додається. І, якщо пощастило придбати навіть малогабаритну квартиру , треба ще зуміти в ній все розподілити і розставити так, щоб жити було комфортно і приємно.
Інструкція
1
На сьогоднішній день, один з наймодніших стилів дизайну маленьких квартир-це студія. Забираються всі стіни і перегородки, і вся територія поділяється на зони за допомогою колірних рішень, світла і мебелі.Студія-це багатофункціональне житлове приміщення, при впорядкуванні якого необхідно передбачити всі деталі. Визначимося з зонами, наприклад вони можуть звучати так: 1) Кухня і обідня зона (їдальня). Її можна обмежити барною стійкою і підсвічуванням у вигляді настінних бра на додаток до основного висвітлення, які будуть виконані в одному стіле.2) Робоче місце, мається на увазі письмовий (комп'ютерний) стіл, стелаж для книг або книжкові полкі.3) Зона відпочинку. Відокремлюється від інших зон диваном, кріслами. Важливо підібрати відповідне освітлення, наприклад, світильники різного ступеня яркості.Создать якусь видимість ізоляції однієї зони від іншої можна, в тому числі, за допомогою ширм і гардин. При оформленні стін і підлоги краще використовувати неяскраві, але контрастні тони.
2
Маленька квартира-це привід застосувати свою фантазію та дизайнерські таланти в повному обсязі. Основне правило облаштування такої житлоплощі-позбуватися непотрібних речей, а ті речі, які не призначені для сторонніх очей і не використовуються в побуті щодня, краще прибрати в контейнери або корзини для храненія.Далее, плануючи покупку меблів, пам'ятаємо, що вона повинна бути багатофункціональною і здатної трансформуватися. Наприклад, стільці на кухні можуть бути складними, обідній стіл відкидним. Купуючи побутову техніку, активно використовуйте стіни (можна повісити телевізор на кронштейні) і підвіконня, де знайдуть своє місце мікрохвильова піч, пароварка або тостер.Конечно, як і в квартирі-студії при облаштуванні будь малогабаритної квартири, можна і потрібно використовувати принцип зональності, візуально розділяючи приміщення на кілька функціональних зон за допомогою освітлення і контрастних колірних гам.
Зверніть увагу
Квартира-студія позбавляє мешканців особистого простору, і зобов'язує до постійного підтримання порядку, так як всі речі зосереджені в одному приміщенні.
Корисна порада
1) Порожні кути можна використовувати для кутових шаф і стеллажей.2) На вікна краще вішати прозорі штори, а від сонця використовувати жалюзі.3) Антресолі допоможуть приховати від очей контейнери з речами, які використовуються не так часто.