Як чистити повітряний фільтр. Як очистити повітряний автомобільний фільтр.

В кожному автомобілі є маса деталей, що вимагають регулярної заміни або ремонту у міру зносу і застарівання, особливо при інтенсивній експлуатації машини. Однією з таких деталей є повітряний фільтр , який вимагає технічного обслуговування після кожних 5-15 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. Чим інтенсивніше і екстремальнішими експлуатується автомобіль (наприклад, в якості позашляховика), тим частіше потрібно чистити повітряний фільтр .
Вам знадобиться
  • - масляна просочення;
  • - щітка;
  • - розпилювач.
Інструкція
1
Для очищення фільтр а використовуйте спеціальну фірмову масляну просочення виробництва K & N і JR. Вийміть з корпусу автомобіля фільтр і за допомогою щітки очистіть його від пилу і бруду, стежачи за тим, щоб гумові елементи фільтр а залишалися цілими і неушкодженими.
2
Чистящий склад для фільтр а наберіть в розпилювач і акуратно розподіліть його на поверхні елементів фільтр а. Через десять хвилин склад вбереться в поверхню. Не намагайтеся очистити фільтр стисненим повітрям, бензином або іншими розчинниками - це може призвести до повної несправності деталі.
3
Якщо фільтр великий, очищайте його, зануривши в ємність потрібного розміру, в яку попередньо був налитий очищуючий склад. Фільтр цілком повинен бути занурений в рідину. Обертайте його, щоб очищуючий склад проникав у всі частини фільтр а і потім витягніть його з ємності і залиште просушитися на десять хвилин на рівній і твердій поверхні.
4
Схожим способом можна очищати плоский фільтр - його потрібно помістити в ємність з миючим розчином, а потім витягти з неї і залишити ненадовго на рівній поверхні, чекаючи, поки розчин не вбереться в його поверхню.
5
Через десять хвилин після просушування акуратно промийте фільтр в чистій воді, сполосніть його і злийте зайву воду. Залиште фільтр на просушку при кімнатній температурі.
6
Тепер повторно нанесіть масляну просочення на елемент фільтр а за допомогою аерозолі або вручну. Простежте за тим, щоб елемент фільтр а придбав червонуватий відтінок без білих фрагментів. Дочекайтеся висихання просочення і встановіть фільтр назад в корпус автомобіля.