Як повернути пральну машину.

Купуючи побутову техніку, кожна людина сподівається, що вона прослужить йому довгі роки. Але так відбувається далеко не завжди - досить часто в техніці відразу після покупки з'являються дефекти і несправності, і власник намагається повернути зламаний товар в магазин. Іноді співробітники магазину йдуть назустріч покупцеві і міняють несправний товар на новий, але буває так, що в магазині відмовляються приймати товар назад. Що робити, якщо ви придбали пральну машину , але вона зламалася до закінчення гарантійного терміну, і ви хочете її повернути?
Інструкція
1
У першу чергу, ви повинні знати, які товари не підлягають поверненню та обміну - це електропобутові прилади, фотоапаратура, телефони, музичні інструменти та інше подібне обладнання, в якому немає несправностей. Якщо пральна машина не має недоліків і відповідає всім вимогам якості, ви не можете повернути її, щоб поміняти на модель іншої фірми або іншого кольору.
2
Якщо ж в пральній машині були помічені серйозні технічні недоліки, ви можете повернути її або обміняти на аналогічний товар. Під серйозним технічним недоліком розуміється неусувна поломка, що вимагає витратного ремонту і перешкоджає нормальному використанню пральної машини.
3
Якщо товар функціонує, але тим не менш, має невеликий недолік (наприклад, занадто гучна прання), який вам не подобається, ви можете здати товар в гарантійний ремонт, і в даному випадку повернення товару в магазин буде неможливим. Повернути машину назад в магазин ви можете тільки в тому випадку, якщо вона взагалі не виконує своїх функцій з причини несправності.
4
Крім технічних дефектів, в техніці зустрічаються і фізичні дефекти. Такі дефекти ви повинні ретельно перевіряти прямо в магазині, після покупки пральної машини і підписання паперів. Якщо на машині присутні відколи й вм'ятини, вам поміняють її, але якщо ви помітите дефекти вже вдома, то довести, що вони не стали наслідком невдалої експлуатації машини, не вдасться.
5
Якщо співробітники магазину відмовляються прийняти несправний товар назад, ви можете продемонструвати їм список законодавчо дозволених для обміну та повернення товарів, а також аргументувати законодавчо своє бажання отримати за несправний товар гроші, якщо вас не влаштовує обмін пральної машини на аналогічну за вартістю модель.
6
Намагайтеся не втрачати документи на покупку побутової техніки - якщо у вас не буде чека або ордера, що підтверджує факт покупки пральної машини в даному магазині, ви можете зіткнутися з труднощами в поверненні товару.