Як завантажити шаблон.

В мережі існує велика кількість різних сервісів, в яких можна вести власний блог. Одним з популярних в Росії і за кордоном таких сервісів є Blogger - він дає великі можливості для розвитку свого блога, його оформлення та дизайну, а управляти блогом в системі Blogger здатний навіть початківець користувач. Якщо ви хочете швидко і легко створити оригінальний і яскравий дизайн свого блогу, спробуйте завантажити і встановити на сайт шаблон оформлення сторінки.
Інструкція
1
Знайдіть у мережі красивий шаблон , що підходить вам по тематиці і настрою, а потім створіть закритий блог для експериментів, щоб не бентежити аудиторію свого чинного блогу, якщо новий шаблон виявиться невдалим - наприклад, деформує структуру сторінки. Якщо шаблон підійде вам в експериментальному блозі, завантажуйте його сміливо на свою основну сторінку.
2
Для завантаження шаблон а відкрийте розділ управління блогом і зайдіть на сторінку «Дизайн». Клікніть на опцію «Змінити HTML». На всякий випадок збережіть резервну копію поточного оформлення блогу - для цього клікніть на кнопку «Завантажити весь шаблон ».
3
Якщо зміни вам не сподобаються, ви можете просто завантажити на сайт попередній шаблон і повернути оформлення блогу до старого варіанту. В розділі «Зарезервувати/відновити шаблон » для завантаження нового шаблон а клікніть на кнопку «Огляд» і виберіть на комп'ютері новий файл оформлення, після чого натисніть на кнопку «Завантажити».
4
При установці нового шаблон а все віджети попереднього шаблон а будуть загублені - система попередить вас про це, а вам доведеться натиснути клавішу «Підтвердіть і збережіть», коли ви побачите запит на видалення віджетів і їх налаштувань. Коли шаблон буде встановлений, відкрийте головну сторінку свого блогу і перевірте, чи коректно він читається з новим оформленням.
5
В деяких випадках, коли вам не хочеться втрачати старі віджети при завантаженні нового оформлення, завантажте новий шаблон в експериментальний блог, відкрийте панель управління «Дизайн» і перейдіть на вкладку «Елементи сторінки». Увімкніть візуальне редагування і додайте віджети, відсутні в шаблон е, в його вміст.
6
Збережіть даний шаблон із зміненим вмістом, після чого завантажте його в свій основний блог. Для того щоб віджети відображалися коректно, стежте за тим, щоб їх ідентифікатори в новому і в старому шаблон ах збігалися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U5xVwGh6bgo