Як позбутися від зеленого відтінку волосся.

Дуже багато жінок постійно освітлюють волосся . В результаті цього багато з них перетворюються на блондинок із зеленуватим відтінком волосся. Як швидко позбавитися від нього в домашніх умовах?
Інструкція
1
Спробуйте спочатку проаналізувати, в результаті чого з'явився цей противний зелений відтінок волосся. Як тільки ви усунете саму причину, то не доведеться боротися з її наслідками. Дуже поширеною причиною виникнення зеленуватого відтінку є попередня забарвлення волосся басмою або хною. Крім того, причиною може стати попадання надмірно хлорованої води на волосся . Таке часто відбувається при відвідуванні дівчатами громадських басейнів.
2
Зелений відтінок можна спробувати прибрати за допомогою самого звичайного аспірину. Для цього потрібно взяти 4 таблетки. У склянці з водою розчинити їх і нанесіть на волосся отриманий розчин приблизно на п'ять хвилин. Після цього промийте голову теплою водою. Цей спосіб вважається одним з найбільш ефективних.
3
Можна спробувати й інший спосіб. Для того щоб позбутися від зелених волосся, потрібно взяти склянку з томатним соком. Нанесіть сік на волосся приблизно на 15 хвилин. Потім просто змийте теплою водою.
4
У цій справі ефективний не тільки томатний, але і лимонний сік. У склянку потрібно вичавити близько ста мілілітрів лимонного соку. Після цього склянку до краю заповніть водою. Цією сумішшю необхідно вимити волосся . Потрібно почекати хвилин 10-15, а потім теплою водою змити. Якщо така концентрація лимонного соку і води не допоможе вам усунути зеленуватий відтінку, то спробуйте її збільшити.
5
Крім усього перерахованого вище, від зеленого відтінку можна позбутися і за допомогою кальцинованої соди. У склянку води додайте одну столову ложку соди. Нанесіть цей склад на волосся . Через 15 хвилин змийте теплою водою.
Зверніть увагу
Необхідно звернути окрему увагу на те, що не можна самостійно перефарбовуватися з брюнетки в блондинку. Ви ризикуєте не лише отримати зелений, але і величезна безліч інших вельми дивних відтінків. Краще буде звернутися в перукарню.
Корисна порада
Якщо ці способи вам не допомогли, то кращим виходом з ситуації, що склалася стане придбання оттеночного бальзаму. Він допоможе замаскувати зелений відтінок.
Дуже багато молоді дівчата хочуть виглядати яскраво, красиво і ефектно. Для того щоб виділятися з натовпу і володіти красивою зовнішністю, вони забарвлюють свої волосся . Іноді подібні експерименти з волоссям вдаються, і дівчина набуває прекрасний відтінок волосся, а іноді трапляються промахи.
Вам знадобиться
  • Тепла вода, лимонний сік, стакан томатного соку, харчова сода, аспірин.
Інструкція
1
Якщо самостійні експерименти зі своєю зовнішністю, а точніше з фарбуванням волосся, призвели до того, що ваші волосся стали відливати зеленим кольором, то поспішаємо вас заспокоїти - є хороше рішення цієї проблеми.
2
За п'ять - сім днів до застосування цієї процедури утримайтеся від будь-яких хімічних впливів на свої волосся . Вони повинні бути свіжими і відпочили.
3
Намочіть волосся теплою водою, а потім злегка посушите рушником. Важливо, щоб волосся залишалися трохи вологими. Після цього розведіть лимонний сік в теплій воді так, щоб води було в два рази більше, ніж лимонного соку.
4
Після того як розчин отриманий, нанесіть його на волосся . При цьому намагайтеся ретельно втирати рідина в волосся і шкіру голови. Ця процедура повинна зайняти дві-три хвилини. Після нанесення розчину на волосся потрібно залишити їх у такому стані на десять хвилин. Після закінчення зазначеного часу промийте волосся і ретельно висушіть їх рушником.
5
Якщо вам не допоміг цей перевірений спосіб, спробуйте інші варіанти. Можна спробувати видалити зелений відтінок волосся за допомогою томатного соку (1 склянка соку нанести на волосся на 15 хвилин), аспірину - це найнадійніший з усіх можливих способів видалити "зелень" з волосся (4 таблетки необхідно розчинити в склянці води), або звичайної соди (1 ст. ложка на склянку води). Як і у випадку з лимонним соком волосся необхідно прополоскати теплою водою через 15 хвилин після нанесення засобу.
Зверніть увагу
Вищевказані способи є дуже ефективними і найбільш безпечними для здоров'я волосся. Надалі будьте більш акуратні у виборі фарб.
Корисна порада
Щоб уникнути алергічної реакції, рекомендуємо перед початком процедури нанести розчин на невелику ділянку шкіри.