Як заблокувати оперу.

Реклама, спливаючі банери та рекламні вікна - це те, що робить роботу в інтернеті далеко не такою приємною, якою вона має бути. Якщо вам занадто докучає реклама, ви можете заблокувати її в своєму інтернет-браузері. У різних браузерах це можна зробити за лічені хвилини - наприклад, є кілька способів блокування реклами в браузері Opera.
Інструкція
1
Якщо ви зайшли на сторінку з рекламою, і хочете її позбутися, клікніть на сторінці правою клавішею миші та виберіть у контекстному меню пункт «Блокувати вміст». Потім натисніть лівою клавішею миші на рекламні банери, які хочете заблокувати, і вони зникнуть.
2
У вікні підтвердження натисніть кнопку «Зберегти». Також в цьому вікні ви можете натиснути кнопку «Налаштування» і ввести додаткові адреси сайтів-джерел реклами, які ви хочете заблокувати. Для цього натисніть кнопку «Додати» і введіть потрібну адресу, а потім натисніть «Закрити». Після кожної зміни натискайте кнопку «Зберегти».
3
Недолік вбудованого способу видалення реклами в Opera - в тому, що вам доводиться блокувати вміст сторінки щоразу заново, заходячи на нові сайти, але даний процес можна автоматизувати за допомогою спеціального скрипта.
4
Щоб встановити скрипт для блокування реклами, відкрийте меню браузера «Інструменти» і потім відкрийте розділ «Настройки». У вікні налаштувань клікніть на вкладку «Додатково» і в лівій частині вікна виберіть опцію «Вміст». Потім натисніть на кнопку «Налаштувати JavaScript». У нижній частині вікна налаштувань ви побачите рядок «Папка користувальницьких файлів JavaScript».
5
Натисніть кнопку «Обзор», вкажіть шлях до каталогу та натисніть ОК. Потім скачайте скрипт для блокування реклами - для цього зайдіть на сайт AdSweep і скачайте скрипт для Opera. Помістіть скачаний скрипт в каталог користувача скриптів, вказаний вами вище.
6
Є ще один метод блокування реклами в Opera - для цього скачайте з інтернету лист блокування (Adblock list for Opera) і замініть їм існуючий лист блокувань urlfilter.ini, який знаходиться в такому розташуванні: C:/Documents and Settings/Ім'я користувача/Application Data/Opera/Opera.