Як підписатися на оновлення.

Якщо ви з інтересом читаєте будь-якої новинний сайт, розважальний портал або блог цікавої людини, напевно вам хочеться завжди бути в курсі оновлень улюбленого сайту. Ви зможете відслідковувати всі оновлення новин на сайті, якщо оформите безкоштовну передплату на RSS, доступну на більшості сучасних інтернет-порталах. Підписатися на оновлення по RSS можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіше знайти на сайті, який вас зацікавив, кнопку RSS-підписки, яка, як правило, відрізняється впізнаваним значком, і на всіх сайтах є впізнаваною. Знайдіть іконку RSS на сайті, натисніть на неї, і потім перейдіть інструкціям браузера, зазначивши, в якому сервісі ви плануєте переглядати оновлення.
2
Якщо ж ви не користуєтеся спеціальними сервісами для читання RSS, ви можете оформити розсилку оновлень до себе на електронну поштову скриньку. На більшості сайтів існує поле e-mail підписки, в яке вам потрібно ввести свою електронну адресу, після чого натиснути «ОК» або «Підписатися».
3
Можливо, сайт вимагатиме у вас підтвердження підписки - підтвердіть своє бажання отримувати розсилку новин з даної адреси. Активуйте підписку через посилання, яка прийде до вас на поштову скриньку відразу після натискання кнопки на сайті.
4
В деяких випадках на сайті непросто знайти розділ, в якому можна підписатися на RSS-розсилку. В цьому випадку ви можете скористатися вбудованим інструментом підписки у своєму браузері - зазвичай, коли на сайті є розсилка, в адресному рядку ви, крім самого адреси сайту, побачите маленьку RSS-іконку. Клікніть на неї, а потім виберіть спосіб отримання і читання оновлень.
5
Також ви можете успішно підписатися на розсилку RSS навіть в тому випадку, якщо власник сайту навмисно прибрав всі атрибути RSS, але при цьому залишив канал чинним. Введіть в адресний рядок браузера після доменного імені сайту приставку, яка може мати різний вигляд:/feed або/rss.xml або/? Feed = rss. Якщо канал розсилки на даному сайті діє, ви отримаєте до нього доступ.