Як вставити новини на сайт.

Сучасні веб-майстри витрачають чимало часу і сил на розкрутку і просування своїх сайтів - вони займаються обміном посиланнями, збільшенням свого рейтингу в пошукових системах, і нерідко вони зацікавлені в розміщенні новин на популярних і високо оцінюваних сайтах. Одним з таких сайтів є Newsland.ru - цей новинний портал має вкрай високі SEO-показники, і розміщення новин на даному сайті може бути вкрай вигідним для розвитку вашого сайту.
Інструкція
1
Для того щоб вставити на сайт новина, вам в першу чергу потрібно зареєструватися на порталі. Для цього у верхній частині сторінки натисніть кнопку реєстрації, введіть логін і пароль, підтвердіть свою згоду з умовами використання сервісу. Після реєстрації відредагуйте особисті дані в особистому кабінеті, вкажіть відомості про себе, а потім при необхідності налаштуйте аккаунт - змініть пароль, додайте підпис, зробіть аватар.
2
Після реєстрації ви зможете коментувати новини на порталі, читати чужі коментарі, а також оцінювати новини і записи користувачів і набирати рейтинг на порталі, завдяки оцінками інших відвідувачів порталу . Чим краще і цікавіше будуть ваші записи і коментарі, тим вище будуть оцінки інших користувачів і значить - тим вище буде ваш рейтинг. Слідкуйте за тим, щоб коментарі не порушували правил порталу.
3
Почати розміщувати новини на сайті ви зможете тільки після того, як ваш рейтинг досягне 100 одиниць. У публічному мікроблозі ви зможете писати після того, як рейтинг складе 10 одиниць або кількість ваших коментарів досягне ста. Ви можете спілкуватися з іншими користувачами в режимі мікроблогу, а також можете взяти участь в опитуваннях. Власні опитування ви зможете створювати тільки при рейтингу вище 200 одиниць.
4
Дізнатися свій рейтинг можна в картці користувача і на власній особистій сторінці.
5
Якщо ви набрали достатній рейтинг і вирішили розмістити на сайті свою публікацію, уважно прочитайте правила розміщення новин на порталі - всі публікації модеруються, і тому ваша новина повинна відповідати всім зазначеним правилам, щоб модератори не видалили або не відхилить її.
6
Якщо вам не хочеться набирати рейтинг, ви можете зв'язатися з будь-яким визнаним на порталі автором, який має високий статус серед інших користувачів і попросити його за певну плату розмістити на порталі вашу новина і посилання на ваш сайт.