Як повернути гроші в інтернет-магазині. Як повернути гроші сплачені в інтернет магазині.

Сьогодні все більше людей вибирають покупки через інтернет - купити в інтернет -магазин можна все що завгодно, починаючи від продуктів і закінчуючи меблями, музичними інструментами і екзотичними товарами . Однак іноді трапляється так, що покупець хоче повернути гроші за оплачений товар. Причин цьому може бути багато - наприклад, якщо товар, за який була внесена передоплата, не доставили замовнику.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили повернути гроші за куплений в інтернет - магазині товар, ви повинні знати, що процес скасування та повернення банківських платежів може бути тривалим і складним. Якщо ви не отримали оплачене замовлення, зверніться в банк, якому належить ваша платіжна карта, і напишіть заяву про опротестування списання грошей з рахунку. До заяви додайте документ, що підтверджує ваше замовлення в інтернет - магазині .
2
Розгляд з платіжною системою може зайняти від 45 до 90 днів - по закінченні даного терміну вам оголосять, чи задоволена ваша прохання про повернення грошей, чи ні. В деяких випадках в поверненні коштів вам можуть відмовити - наприклад, якщо термін доставки товару ще не минув, або якщо товар все ж був отриманий замовником.
3
Крім того, вам потрібно уважно переглянути договір на обслуговування платіжної карти. У деяких банках однією з умов договору є неможливість опротестування платежів, скоєних в інтернет е. В цьому випадку вам необхідно зв'язатися з магазином і вимагати доставки аналогічного товару, мотивуючи своє вимоги досконалої оплатою і відсутністю замовленого раніше товару.
4
У випадку якщо ви вже отримали потрібну вам річ поштою, але чомусь хочете відмовитися від неї і повернути її в інтернет -магазин, ознайомтеся з умовами та термінами повернення, які кожен магазин встановлює самостійно. Не тягніть з бажанням відмовитися від товару - зазвичай повернути товар можна протягом тижня-двох після покупки. Кошти за куплену річ інтернет -магазин повертає протягом декількох тижнів, за вирахуванням витрат на доставку товару.
5
Враховуйте, що повернути гроші за товар, куплений в інтернет - магазині , завжди непросто, тому ретельно продумуйте кожну покупку, і завжди намагайтеся ознайомитися з умовами, на яких працює інтернет -магазин, і з договором банку, з яким ви співпрацюєте.
Зверніть увагу
Якщо товар не сподобався, і покупець очікував чогось зовсім іншого, то у нього є 7 днів щоб повернути товар в інтернет магазин. Варто звернути увагу на те, що якщо і інтернет магазин зобов'язується доставити товар покупцеві, то повертати товар доведеться самим. В деяких інтернет магазинах за товаром може приїхати кур'єр, але при цьому доведеться знову оплатити кур'єрську доставку.
Корисна порада
Нові правила повністю прирівняли Інтернет-магазини до звичайних магазинах. У "всесвітній павутині" вам також повинні давати гарантію на будь-які товари. До речі, більшість магазинів в мережі є філіями реальних торгових точок. І якщо ви купили товар в Інтернеті і він зламався, дзвоніть по телефону, вказаному в "гарантійке". Вам зобов'язані будуть допомогти - або полагодити річ, або повернути гроші.
Якщо придбаний вами товар має дефекти, ви маєте право повернути його в магазин . Так само можна вчинити з цілком доброякісною річчю, яка вам не підійшла. Однак для її повернення потрібно дотримати ряд умов.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - заяву про повернення грошей за товар;
  • - товарний чек;
  • - гарантійний талон;
  • - придбаний товар з етикетками і упаковкою.
Інструкція
1
Здійснюючи покупку в магазин е, не забудьте взяти чек і гарантійний талон. Не викидайте ці документи - якщо ви захочете повернути придбаний товар, вони вам знадобляться. Не поспішайте залишати торгову точку, як слід огляньте куплену річ, попросіть консультанта перевірити, чи працює вона. Будьте уважні при покупці декількох штук одного найменування. Перевірте кожну упаковку, упевніться, що термін придатності не закінчився, а товар не має явних дефектів.
2
Виявивши брак, негайно звертайтеся в магазин . Продавці запропонують обміняти річ з дефектом на доброякісну. Якщо вас це не влаштовує, вимагайте повернути гроші за покупку. Згідно Закону про захист прав споживачів, магазин зобов'язаний відшкодувати вам вартість покупки не пізніше, ніж через 10 днів після пред'явлення претензії. Речі, куплені на розпродажі, підлягають поверненню та обміну на загальних підставах.
3
Складіть заяву про повернення грошей на ім'я директора магазин а. Один примірник передайте керівництву, на іншому вимагайте поставити підпис, що засвідчує, що ваша претензія отримана. Якщо ви не можете заповнити папери самостійно, зверніться до районного відділу по захисту прав споживачів, - його співробітники допоможуть сформулювати ваші претензії і проконсультують вас щодо подальших дій.
4
Трапляється, що куплена річ не має дефектів, однак принісши її додому, ви розумієте, що вона вам не підходить. В цьому випадку ви маєте право повернути покупку в магазин . Врахуйте, що товар приймуть назад, якщо він має всі належні ярлики та етикетки і не був у вжитку. Повернути річ ви зможете протягом 14 днів після придбання.
5
Існує довгий список товарів, які приймуть назад тільки в разі виявлення браку. До них відноситься парфумерія та косметика, нижню білизну, предмети особистої гігієни, лікарські препарати, побутова хімія, тканини, меблі, книги, автомобілі. Купуючи речі з цього списку, будьте особливо уважні.
6
Якщо магазин відмовляється повертати вам гроші, посилаючись на внутрішні правила або стверджуючи, що ви самі винні в пошкодженні купленої речі, ви можете звернутися в суд. Не завадить і попередня експертиза товару. Вам доведеться заплатити за неї, однак якщо в ході перевірки з'ясується, що шлюб на совісті виробника, магазин буде зобов'язаний відшкодувати вам вартість послуг експерта.
7
Складіть позовну заяву в суд. Прикладіть до нього копії заяви про повернення і товарного чека. В позові вимагайте повернути вам гроші за товар, відшкодувати вартість проведеної експертизи, сплатити штраф за прострочення виплати та моральну шкоду. Якщо суд вважатиме ваші вимоги правомірними, ви отримаєте всю заявлену суму.