Як прибрати залисину.

Чоловікові залисина додає якийсь солідний імідж, навіть своєрідний шарм. Якщо ж з цією проблемою стикається жінка, то для неї це просто біда. Залисини у представниць прекрасної статі найчастіше локалізуються тільки в області чола, що виглядає не дуже красиво.
Інструкція
1
залисинами в області чола досить легко прикрити чубком. Однак необхідно відзначити те, що це не кожній жінці до лиця. Буває й так, що чубчик вам йде, але не зможе повною мірою замаскувати дефект через те, що він розташований трохи не в тому місці.
2
В такому випадку більшості жінок доводиться користуватися яким-небудь з численних народних засобів. Найбільш поширеним з них є морська сіль. Її необхідно просто вмассировать в вашу голову. На волоссі потрібно таку маску витримати близько 15 хвилин, потім змити проточною водою. Прекрасно допомагає і глина. Використовується вона в точності так само, як і морська сіль. Її потрібно витримати на волоссі, після чверті години змивати.
3
Якщо випадок вже важкий, то можна спробувати вдатися до спеціального нарощування волосся. Воно проводиться в салонах. Звертатися потрібно тільки до перевірених фахівців. В іншому випадку можна втратити й решти шевелюри.
4
Можна спробувати використовувати наступний відвар. Для його приготування необхідно взяти траву м'яти, корінь лопуха, 15 аркушів подорожника, 10 г квіток календули, дводомну кропиву, звіробій, а також квіти безсмертника. Змішайте всі ці компоненти. Залийте вийшов у вас збір з трав окропом. Дайте деякий час йому настоятися. Приймайте всередину за 30 хвилин до прийняття їжі три рази на день.
5
Можна приготувати й інший відвар, дуже ефективний, але в нього входять більш рідкісні компоненти. Постарайтеся придбати кори верби козячої, приблизно 20 г. Залийте її 200 мл окропу. Вживати цей відвар слід аналогічно збору з попереднього кроку.
6
Можна розтовкти насіння петрушки. Корені волосся щовечора припудрюйте получившимся порошком.
Корисна порада
Можна скористатися покупними кремами і шампунями на травах. Купувати ці засоби краще не в магазинах, а в аптеках.