Як усунути застрягання паперу.

Офісна техніка - річ у сучасному світі вкрай необхідна, але при цьому не завжди надійна. Одним з найбільш частих видів дефектів є застрягання паперу принтером. Щоб знати, як усунути застрягання , потрібно розуміти, з якої причини це сталося.
Вам знадобиться
  • - принтер,
  • - папір,
  • - інструкція принтера.
Інструкція
1
Якщо у вас збереглася інструкція до техніки, прочитайте в ній, як потрібно усувати зіпсований лист. Для різних моделей принтерів можуть бути свої особливості, тому необережний рух може призвести до ще більш серйозної поломки. Тому не поспішайте відразу просто висмикувати папір.
2
Якщо лист був зам'ятий при виході з принтера, тоді зніміть кришку (вона може бути задній або бічній - це не має принципового значення). Так ослабне зажим, і ви зможете легше витягнути пошкоджену папір. Однак якщо лист застряг на вході, а в принтер занурилася його невелика частина, то тоді кришку знімати не обов'язково. Плавно потягніть папір у зворотний бік. Якщо лист дуже сильно застряг, йде туго або зовсім не витягується, краще віднесіть вашу техніку в сервіс. Спробуйте знову запустити друк. Якщо лист заминається відразу при прийомі, то зніміть кришку, витягніть картридж і перевірте, чи не виявилися чи в принтері сторонні предмети (канцелярське приладдя, обрізки паперу і т.д.)
3
Якщо лист дійшов до картриджа, і застрягання паперу сталося саме в цьому місці, то витягніть картридж і витягніть аркуш у напрямку руху. Видаліть всі обривки паперу і тільки після того, як ви переконаєтеся, що принтер чистий, встановіть картридж на місце.
4
Іноді може виникати ситуація, коли фактичного застрягання паперу не відбувається, але на принтері включається індикатор «Paper jam», що сповіщає про дану проблему. Якщо скидання налаштувань і нове виставлення параметрів не допоможе вам усунути цей дефект, вам доведеться віддати принтер в ремонт.
5
Якщо принтер зам'яв тільки один лист і надалі продовжив працювати нормально, значить, ви неправильно завантажували папір. Слідкуйте, щоб лоток не був був переповнений; щоб аркуші не були вологими, забрудненими або деформованими; щоб товщина і тип паперу відповідав моделі принтера; щоб на папері не було дужок і скріпок. Крім того, не завантажуйте папір у лоток в той момент, коли вже йде друк, а також періодично вологою тканиною протирайте від бруду та пилу ролики всередині принтера.