Як скласти композицію з квітів.

Букет або квіткова композиція здатні до невпізнанності змінити ваш будинок або квартиру, додати святу особливої урочистості, чарівність і красу. Гарно оформлений букет може стати відмінним подарунком як для дівчини, так і для чоловіка. За допомогою квітів можна висловити свій настрій, почуття, емоції. І необов'язково бути флористом, щоб створювати прекрасні композиції. Простий, але ефектний букет, може скласти кожен бажаючий.
Вам знадобиться
  • - квіти,
  • - ніж для обрізки,
  • - ваза (корзинка для квітів).
Інструкція
1
Для композицій краще зрізати квіти рано вранці, коли листочки і бутони ще не повністю розкрилися, а волога, нагромаджена за ніч, ще не встигла випаруватися. Такі квіти простоять довше і виглядати будуть краще.
2
При складанні композиції не використовуйте гілки з інших композицій, навіть якщо виглядають вони відмінно, так як на таких рослинах вже є бактерії, які потім потраплять у воду, в результаті така композиція з квітів НЕ простоїть довго.
3
При складанні композиції враховуйте, для яких цілей вона буде призначена. Якщо це подарунок, то для чоловічого і жіночого букетів підходять різні квіти. Чоловічим вважаються троянди, гладіолуси, кали, орхідеї. При цьому варто уникати ніжних відтінків (рожевих, білих, пастельних). Чоловічі букети зазвичай довгасті, витягнуті вгору. Для ділового партнера букет повинен бути строгим за своєю формою, краще використовувати великі квіти (гладіолуси, антуриуми). За кольором композиція повинна бути насиченою і активною, добре, якщо вона буде відображати характер людини, якій призначена. При складанні композиції для оформлення приміщення дивіться на стиль кімнати і відповідно до цього складайте композицію. Для великих залів можна зробити букети з великих великих квітів і поставити їх в підлогові вази. Для маленьких кімнат можна зробити невеликі квіткові кошики, які підкреслять затишок кімнати.
4
Перед початком роботи подрежьте кінці стебел, щоб вони потім краще вбирали вологу. У деревних рослин (бузку, жасмину) стебло розщепніть за допомогою ножа. У деяких рослин (наприклад, у півонії) кінець стебла потрібно буде обпекти, щоб не виділявся молочний сік і не впливав на інші квіти в композиції. Якщо є можливість, то замість водопровідної води краще використовувати дощову або талу.
5
В будь композиції, в тому числі і квіткової, повинен бути якийсь акцент, який буде притягувати погляд. Зазвичай цю роль відіграють великі або яскраві квіти. Їх поміщають в центр, а навколо ставлять більш дрібні і непоказні рослини.
6
За квітів ой гамі композицію можна робити контрастною, наприклад, використовувати білі і блакитні квіти. А можна скласти букет з червоних квітів , але підібрати їх різних відтінків (від блідо-червоного до яскраво червоного), і все це пишність оточити зеленим листям.
7
Деякі квіти швидко в'януть, якщо їх поєднувати з іншими видами. Наприклад, нарциси, гвоздики, лілії, маки та конвалії краще ставити окремо. А ось гілка туї або герані, навпаки, дозволяє композиції довше зберігати свою свіжість і красу.